Skip to main content

Cannes Yachting Festival

43. edycja Cannes Yachting Festival, najważniejszego europejskiego wydarzenia na lazurowym wybrzeżu!

Ta sześciodniowa impreza jest jedną z wiodących w Europie imprez wodniaków i otwiera się dniach 7-12 września 2021 w błyszczącej zatoce Cannes.

Zapraszamy od wzięcia udział w tym flagowym wydarzeniu w 2 strefach wystawienniczych. Bezpłatny transport, zarówno morski, jak i lądowy, połączy oba porty.

cannes yachting festival 2021

Le Vieux Port będzie w całości zarezerwowany dla przemysłu motorowodnego i sztuki życia w Luxury Gallery.

Le Port Canto połączy obszary żeglarskie, maklerskie i zabawkowe, a także nowy sektor poświęcony innowacjom.

Powyżej widać mapę zatoki Cannes. Nowe jachty są w starym porcie „Vieux port”, a w nowym porcie „Port canto” odbywać się będzie pokaz brokerski/

Dobre Jachty

Przedstawiciele naszej firmy będą do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania festiwalu. Zachęcamy do kontaktu lub w celu zarezerwowania terminu na prezentacji intersujących Państwa jednostek.

Informacje Covidowe:

Wszyscy odwiedzający imprezę muszą przedstawić dowód szczepienia, negatywny wynik RT-PCR lub test antygenowy (maksymalnie 48 godzin) lub dowód odporności po zakażeniu (15 dni <> 6 miesięcy). Może być dostarczony w formacie cyfrowym lub papierowym za pomocą kodu QR.

Europejska Agencja Leków wydała do tej pory aprobaty dla następujących szczepionek: BioNTech et Pfizer, Moderna, AstraZeneca oraz Janssen Pharmaceutica SA.

Podczas tego pokazu obowiązkowe będzie również noszenie maseczek.