Skip to main content
Chcąc nieustannie odkrywać siebie na nowo, uwzględniać nowe trendy i rozwijać się w rosnących segmentach rynku, Jeanneau wprowadza linię Jeanneau DB. Nową ofertę produktów premium na rynku łodzi tzw. daily cruser. Linia rozsądnie łączy wszystkie zalety dwóch różnych światów: funkcjonalność Express Cruisera oraz opływowy design i dopracowane wykończenie Premium Dayboat.
Zgodnie ze swoimi wartościami, Jeanneau przejmuje ten segment, znacznie wykraczając poza oczekiwane funkcje łodzi dziennej. Jak pokazał pierwszy jacht z tej linii, DB/43, zaprojektowano je nie tylko z wyjątkowym, bardzo otwartym planem pokładu, ale także z jasnym i przestronnym układem wnętrza. Nowy DB/43 będzie dostępny w wersji z silnikami zaburtowym i stacjonarnymi.
Ta nowa linia, ucieleśniona przez DB/43, łączy w sobie moc i harmonię i wyróżnia się czystym, wyrafinowanym designem. Włoski projektant Camillo Garroni i amerykański architekt Michael Peters Yacht Design odpowiedzialni za nową linię DB wyrażają wiele sposobów na przeżywanie ekscytujących momentów na wodzie.
DB/43 zostanie zaprezentowany na targach łodzi w Düsseldorfie w styczniu 2022 roku.