Skip to main content

Jury nagrody Best of Boats ogłosiło listę 17 łodzi – finalistów ósmej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w świecie jednostek motorowych. Jurorzy to zawodowi dziennikarze z magazynów jachtowych z 15 krajów. Łączy ich wiedza, doświadczenie w testowaniu i duże zainteresowanie praktycznymi potrzebami aktywnych motorowodniaków. Wszystkie jednostki biorące udział w konkursie zostały przetestowane i są jachtami premierowymi.

Seria Merry Fisher to jedna z najpopularniejszych serii łodzi w Europie. Jest tak z pewnością również dlatego, że typ łodzi uosabia klasyczną łódź rodzinną. Z jadalnią na pokładzie rufowym, platformą kąpielową i wystarczającą ilością miejsca do spania pod pokładem.

Ten nowy model zachwyci Cię bogatą gamą funkcji i wyposażenia, w tym:

  • drzwi coupé ułatwiające dostęp na pokładzie,
  • obszerna przestrzeń magazynowa,
  • w pełni wyposażony kambuz,
  • jasne i wygodne wnętrze,
  • zamknięta komora na głowę z prysznicem z gorącą wodą…

Merry Fisher 795 Series 2 to naprawdę idealna łódź do przeżywania chwil czystej przyjemności!

Unikatową cechą Merry Fisher jest proces wtrysku stosowany jest w produkcji Merry Fisher 795 serii 2. Kadłub i konstrukcja kadłuba są produkowane jako jeden element z formy „męskiej” i „żeńskiej”. Zapewnia to szczególnie wysoką wytrzymałość kadłuba i sprawia, że łódź idealnie nadaje się do rejsów przybrzeżnych.

logo-jeanneau-white

Merry Fisher 795 S2