Skip to main content

Finansowanie zakupu jachtu

Finansowanie zakupu jachtu motorowego czy żaglowego to inwestycja do której trzeba odpowiednio przygotować się. Dzięki naszemu wsparciu, Twoja inwestycja w jacht, sprawi, że zostaniesz armatorem wymarzonego jachtu bez angażowania środków własnych odpowiadających całej wartości wybranej jednostki.

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, a także wieloletniej współpracy z instytucjami finansowymi, potrafimy przygotować doskonale dopasowaną ofertę finansowania jachtu. A w tym w razie potrzeby stworzyć odpowiednią strukturę własności, zarówno w Polsce i za granicą.

Współpracujemy z wybranymi, zaufanymi partnerami, gwarantującymi najbardziej atrakcyjną ofertę oraz sprawne przeprowadzenie całej transakcji.

Pamiętamy, że zakup nowego jachtu to wspaniałe przeżycie i dbamy o to, żeby formalności i procedury nie przysłoniły Ci tej przyjemności.

icon-motorboat-gold

Merry Fisher 1095

icon-motorboat-gold

Invictus TT280S
NOWOŚĆ

Leasing jachtu

Leasing jest najbardziej popularnym i wyjątkowo korzystnym sposobem finansowania zakupu jachtu motorowego czy żaglowego, dostępnym dla wszystkich przedsiębiorców. Pozwala odliczyć wartość podatku Vat od wybranej jednostki, a także zakwalifikować bieżące opłaty związane z jej posiadaniem do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej armatora (firmy).

Zalety leasingu:

  • możliwość odliczenia 100 proc. podatku VAT;
  • możliwość zaliczenia wszystkich opłat związanych z finansowaniem i użytkowaniem jachtu do kosztów firmy;
  • szybszy i łatwiejszy niż w przypadku kredytu dostęp do finansowania.

W zależności od preferencji armatora, formy własności oraz miejsca i sposobu użytkowania jachtu skorzystać można z leasingu finansowego (kapitałowego) lub operacyjnego.

Z przyjemnością pomożemy wybrać najlepszy sposób finansowania Twojego jachtu – skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Dobre Jachty - Wyłączny Przedstawiciel Luksusowych Marek Jachtów

Zamieniamy marzenia pragnienia westchnienia na wspomnienia.