Skip to main content

Klimatyczne miejsce 

W dniu 28 września 2023 r. w sercu Warszawy w klimatycznym miejscu The Roots Cocktail Bar & More miał miejsce kolejny event firmy Dobre Jachty. Tym razem zainteresowanie wydarzeniem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, niestety z powodu ograniczonej liczby miejsc nie wszyscy chętni mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniu. Pełna smaku i elegancji przestrzeń The Roots Cocktail Bar & More dodatkowo na czas wydarzenia została wzbogacona pracami znanego fotografa Jacka Kutyby, który w sposób niezrównany ukazuje piękno oraz urok delikatności kobiecej natury.

Prelekcje

Po krótkim przywitaniu Gości przez Macieja Dąbrowskiego Prezesa Zarządu firmy Dobre Jachty w świat najwyższej jakości dźwięków przeniosła nas firma Manron. Przed kolejną prelekcją Goście wydarzenia mieli przyjemność zrelaksować się przy wyśmienitych potrawach serwowanych przez uhonorowywaną od 2015 roku (również w 2023) gwiazdkami Michelin restaurację The Roots Cocktail Bar & More.  Kolacja zwieńczona została słodyczą wyjątkowego deseru. Tuż po przerwie, Patryk Zbroja w ramach swojej prelekcji, zatytułowanej „Bezpieczne nabycie jachtu”, przedstawił kluczowe aspekty związane z mądrym planowaniem zakupu
i eksploatacji jachtu z punktu widzenia kwestii podatkowych.  Patryk Zbroja-adwokat, założyciel kancelarii Zbroja Adwokaci.

X-Yachts 

Głównym punktem wieczoru był wywiad z Andrzejem Jankowskim – Captain Andy, autorem książki „Nazywam się życie”, który już na początku przyjął formę luźnej rozmowy z gospodarzem wydarzenia Maciejem Dąbrowskim. Właściciel firmy Dobre Jachty (wyłączny przedstawiciel X-Yachts na rynku polskim). Zapoznał Gości z marką X-Yachts przodującym producentem jachtów żaglowych, który dzięki najlepszemu Know-how w zakresie projektowania i produkcji, uważany jest za branżowy standard doskonałości. W dalszej części Panowie zaangażowali zaproszonych Gości w dialog na temat zakupu jachtu, tworząc atmosferę otwartej wymiany informacji i opinii. Konwersacja jednak „nieoczekiwanie” zmieniła swój bieg, kierując się w stronę dążenia do spełniania marzeń. Determinacji i odwagi, aby żyć w sposób, który pozwala czerpać radość z każdego kolejnego dnia i co najważniejsze, jak podkreślił Kapitan Andy – „Robić to, co się kocha”.

Captain Andy 

Captain Andy, czyli Andrzej Jankowski-żeglarz, pisarz, podróżnik i wielbiciel życia. To człowiek, który wpisał swoje imię w historię naszego kraju, a mimo to wciąż w sobie pielęgnował dziecięce marzenie.
To była niezwykła rozmowa, dotykała tematu wyjątkowej pasji oraz odwagi, determinacji i niezłomności
w dążeniu do osiągnięcia celu. O wytrwałość, która staje się elementem naszego kapitału emocjonalnego.
O sile marzeń, która potrafi zmienić nasze życie prowadząc do spełnienia.