Skip to main content
2e6c2ca1 c36c 4257 8bfe 1e09c63ad5c7

Dobre Jachty Surf w SolMarina

Za nami wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się w dniach 22-24 sierpnia 2023 roku, w prestiżowym hotelu Grano Hotel Solmarina w Wiślince (Gdańsk).

Największą atrakcją trzydniowego eventu była wtorkowa wieczorna Gala, podczas której Goście mieli okazję poznać najnowszy sprzęt firmy Manron wraz z odsłuchem. Firma Manron to producent najwyższej klasy wzmacniaczy lampowych i kolumn głośnikowych. Ciekawą akcentem była również prezentacja modeli samolotów Jet Story. Firma działa w sektorze wynajmu i leasingu komercyjnego sprzętu do transportu lotniczego.

W fascynujący świat sztuki Uczestników Gali wprowadził Jacek Kutyba, ujawniając swoje najnowsze dzieła. Jacek Kutyba jest uznanym fotografem, którego prace zdobywają liczne wyróżnienia oraz nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych. Jego umiejętność tworzenia efektywnych zdjęć promocyjnych i reklamowych o wyjątkowej artystycznej wartości wizualnej jest niezwykła, natomiast fotografia kobieca to zapis dotyku, emocji oraz oryginalności materii i doświadczenia. Te elementy składają się na niepowtarzalne arcydzieła sztuki, które mają zarówno wartość artystyczną, jak i materialną.

Dużą dawkę emocji tego wieczoru wprowadził pokaz pływania bolidem,w wykonaniu Marcina Zielińskiego obecnego Mistrza Europy w formule 500 w sportach motorowodnych, a już za chwilę mamy nadzieję również Mistrza Świata czego serdecznie Marcinowi życzymy . Marcin Zieliński to wyjątkowa osobowość świata sportów motorowodnych. Pomimo wielu sukcesów pozostaje skromnym człowiekiem cechującym się ogromną determinacją i miłością do swej pracy. Warto wspomnieć o fakcie, iż firma Dobre Jachty jest sponsorem strategicznym tego utalentowanego zawodnika.

Ogromne zainteresowanie i zaciekawienie Gości wzbudziła prezentacja modeli jachtów stoczni Azimut Yachts przez firmę Dobre Jachty lidera branży wyznaczającego trendy na rynku w zakresie swojej aktywności. Od 2022 r. firma zarządzana przez jedynego właściciela przeszła spektakularną metamorfozę, której centralnym punktem było nie tylko przewartościowanie portfolio produktów, dążąc do podniesienia ich jakości, lecz również priorytetowe zaangażowanie w kompleksową obsługę klienta. Dobre Jachty oferują szeroki zakres usług w kategorii 360 stopni dla właścicieli jachtów – od momentu zakupu, przez serwis, aż po ewentualną przyszłą sprzedaż, wspieraną innowacyjnym programem Dobre Jachty Approved. Obecnie jednym z kluczowych aspektów jest systematyczne monitorowanie satysfakcji klienta
i wprowadzanie innowacji tak dobrze znanych w świecie IT, z którego wywodzi się obecny właściciel firmy. Posiadanie wglądu w opinie zwrotne, analityczne podejście do danych to jeden z filarów podejmowania trafnych decyzji przez Zarząd Spółki Dobre Jachty. Dzięki takiemu podejściu, firma Dobre Jachty skutecznie dba o klientów, spełniając ich oczekiwania i preferencje, tworząc przy tym kompleksową i precyzyjnie dostosowaną ofertę. Dobre Jachty nie tylko budują swoją wyjątkową pozycję w świecie typowego jachtingu, lecz także prezentują innowacyjną ofertę w ramach marki Dobre Jachty Surf. W wyniku partnerstwa z hotelem Grano Hotel Solmarina, powstaje współpraca, prowadząca do kreowania niezapomnianych przeżyć dla klientów. Pod marką Dobre Jachty Surf, firma udostępnia nie tylko skutery wodne, wprowadzając nowy wymiar relaksu dla gości, ale także dostarcza usługę przewozu wodną taksówką łodzią motorową INVICTUS 240 FX oraz rejsy
i czartery ekskluzywnym włoskim 36-stopowym jachtem, posiadającym możliwość transportu nie tylko osób, ale również ich rowerów.

Część oficjalną Gali zakończyła prezentacja austriackiej marki Belassi oraz zapoznanie z flagową jednostką tej marki – skuterem Burrasca, który jest zarazem najnowszym produktem w ofercie firmy Dobre Jachty.