Zainwestuj w jacht swoich marzeń!

Dobre Jachty prowadzą autorski model biznesowy – Yachtvestment™, który pozwala połączyć przyjemność posiadania własnej jednostki z wymiernymi korzyściami, jakie oferuje rynek czarterowy. Innymi słowy jest to inwestycja w jacht.

Zainwestuj z nami i korzystaj z wysokiej rentowności, jaką oferuje nasz program!

Zainwestuj w jacht i wypłyń nim na szerokie wody oceanów.

Dlaczego warto inwestować w jacht?

Jacht to wolność, niezależność i podążanie za marzeniami po wodach mórz i oceanów. Inwestycja w jednostkę motorową lub katamaran może zagwarantować Ci nie tylko prestiż, ale także wysoki zwrot z inwestycji. Branża jachtowa nie podlega spekulacjom rynkowym, jest bezpieczna i niezwykle atrakcyjna pod względem turystycznym i finansowym.

Inwestycja w jacht może odbyć z różnych źródeł finansowania. Ogromną zaletą programu Yachtvestment jest fakt, że można odliczyć cały VAT od kosztów jednostki, a bieżące opłaty związane z posiadaniem łodzi zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Warto zaznaczyć, że kupując jacht pod czartery możemy zarezerwować określony czas na prywatny wynajem jachtu i podróżować własnym jachtem po nieodkrytych dotąd destynacjach.

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Poznaj model inwestycyjny Yachtvestment

Bezpieczeństwo transakcji

Mając na uwadze bezpieczeństwo transakcji doświadczeni doradcy przygotowują pełen komplet dokumentacji dotyczących zakupu jachtu - umowy, ubezpieczenia, rejestracje, transport.

Profesjonalni doradcy inwestycyjni

Posiadamy ponad 7 lat doświadczenia w realizacji tego typu transakcji. Nasi doświadczeni doradcy finansowi poprowadzą każdą transakcje z gwarantowanymi zyskami dla inwestora.

Nowe, luksusowe jachty

W modelu inwestycyjnym Yachtvestment dostępne są nowe, komfortowe oraz ekonomiczne jednostki światowych marek tj.: Azimut Yachts oraz Leopard Catamarans.

Dochodowy czarter jednostek

W zależności od zaangażowanego kapitału własnego można osiągnąć wskaźnik rentowności sięgający do 85% w okresie trwania inwestycji.

Jak działa Yachtvestment w praktyce?

Własny jacht to nie tylko realizacja marzeń, ale i szansa na konkretny zysk. Na rynku pojawiła się alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań finansowych.

Proponowana oferta oparta jest na doświadczeniach zdobytych przez lata na samodzielnej organizacji rejsów, pośrednictwie czarterowym. Inwestycja polega na zakupie katamaranu Leopard lub luksusowego jachtu Azimut Yachts, a następnie przekazaniu go w zarządzanie operatorowi tzw. czarterującego, który przed zakupem szczegółowo określa z inwestorem plan przychodów, rejsów, serwisów itp. Jacht w zależności od wielkości i sposobu czarterowania, sprzedawany jest po 5-7 latach eksploatacji na rynku wtórnym po atrakcyjnej cenie.

7

Doświadczenia w realizowaniu transakcji Yahctvestment

85

ROE

239

Przeprowadzonych transakcji

Obierz zupełnie inny kierunek czarterów niż do tej pory

Zanzibar

Dzięki stałym wiatrom, niezliczonym wyspom i tropikalnemu klimatowi, Zanzibar, Pemba i Archipelag Wysp Mafia zostały stworzone dla jedynych przyjemności żeglarstwa. Nie trzeba dodawać, że organizujemy nasz plan nawigacyjny, aby połączyć maksymalną ekspozycję na wiatr z najbardziej spektakularnymi celami.

Malediwy

Malediwy to popularna destynacja, którą możesz podziwiać z zupełnie innej strony! Rejsy po Oceanie Indyjskim w celu odkrycia Atolu Koralowego Ari, jednego z najpiękniejszych na Malediwach. Na Malediwach znajdziesz miękkie plaże z białym piaskiem, zielone palmy kokosowe z widokiem na krystalicznie czyste morze i dziewicze rafy koralowe. To rajska wyspa, którą możesz zwiedzić na bardzo dobrze wyposażonym katamaranie.

Seszele

Wiele osób uważa Seszele za najpiękniejsze wyspy na świecie. Słyną z dziewiczego, rajskiego krajobrazu z tropikalną roślinnością, barwnym podwodnym światem i krystaliczną wodą. Setki urokliwych zatoczek, miękki, biały piasek i egzotyka sprawiły, że Seszele urosły do miana jednej z bardziej luksusowych destynacji turystycznych. Temperatury powietrza w styczniu wahają się w okolicach 30 C.

Jesteś zainteresowany modelem inwestycyjnym Yachtvestment?
Skontaktuj się z nami!