Yachtvestment™

Jachting i wszystkie jego oblicza to prawdziwy ocean możliwości.

Dobre Jachty prowadzą autorski model biznesowy – Yachtvestment™, który  pozwala połączyć przyjemność posiadania własnej jednostki z wymiernymi korzyściami, jakie oferuje rynek czarterowy.

Zainwestuj z nami i korzystaj z wysokiej rentowności, jaką oferuje nasz program!

Główne założenia Yachtvestment™

Yachtvestment™ polega na pozyskaniu jachtu i przekazaniu go do obrotu komercyjnego celem pobierania pożytków z jego wynajmu – tzw. Management Charter. Jacht w znacznej części jest finansowany ze środków zewnętrznych w leasingu finansowym (rekomendowana forma finansowania jachtu) przez okres 5 do 6 lat. Po tym okresie jacht zostaje sprzedany na rynku wtórnym i następuje końcowe rozliczenie projektu.

Spośród wszystkich modeli jachtów oferowanych przez Dobre Jachty wybraliśmy te, które na rynku czarterowym zapewniają najwyższą rentowność – Lagoon 40, Lagoon 42 oraz Lagoon 46.

Wspólnie z uznanymi specjalistami zajmującymi się rynkiem czarterów wytypowaliśmy najciekawszy i najbardziej popularny akwen, gwarantujący najwyższy wskaźnik obłożenia jachtu.

Szczegółowe informacje wraz z danymi finansowymi Yachtvestment™ otrzymają Państwo od naszych przedstawicieli handlowych.W tym celu prosimy o kontakt z nami pisząc na adres e-mail:

yachtvestment@dobrejachty.pl