Skip to main content

Używane jachty motorowe Dobre Jachty Approved

Starannie wyselekcjonowane i drobiazgowo sprawdzone używane jachty motorowe, które ekscytują dziś tak samo jak pierwszego dnia. Wszystkie nasze używane jednostki objęte są sześciomiesięczną gwarancją Dobre Jachty Approved, będącą synonimem niczym niezmąconego spokoju spędzania czasu na wodzie.

Dobre Jachty Approved to certyfikat jakości i bezpieczeństwa sygnowany przez zgrany zespół techników, w skład którego wchodzą wytrawni specjaliści z zakresu mechaniki, elektrotechniki, automatyki jachtowej, szkutnictwa. Dobre Jachty Approved, czyli Twój jacht zaopiekowany pod każdym względem.

W przygotowanie jachtu do sezonu wkładamy całe serce i duszę, aby pływanie było czystą przyjemnością. Nasza dążenie do doskonałości przejawia się w całym procesie przygotowywania wszystkich używanych jachtów. Odkryj ofertę używanych jachtów Dobre Jachty Approved w naszej internetowej wyszukiwarce.

WYSZUKAJ SWÓJ JACH UŻYWANY >

100 PUNKTÓW

Dobre Jachty Approved – 100 punktowa kontrola i przygotowanie jachtu

Wszystkie używane jachty motorowe oferowane są z gwarancją Dobre Jachty Approved. Gwarancja obejmuje wszystkie elementy łodzi oraz ich układów napędowych przez 6 miesięcy.

Nasi technicy drobiazgowo sprawdzają stan i sprawność całego jachtu, układu napędowego oraz pełną dokumentację i historię według 100 punktowej listy kontrolnej. Nic nie umknie oczom naszych ekspertów. Sprawdzamy pełny zakres funkcji, a wszelkie ewentualne naprawy wykonujemy z użyciem oryginalnych części. Również pod względem wizualnym przygotowujemy nasze jachty do sezonu z wyjątkowym pietyzmem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Pasja i perfekcja to motto, które przyświeca nam na każdym kroku.

Lista kontrolna jest podstawą udzielanej gwarancji, stanowi integralną część umowy i funkcjonuje jako certyfikat jakości Dobre Jachty Approved. To nie tylko doskonałość użytkowa, ale i inwestycja w zaufanie oraz trwałą wartość. Dobre Jachty Approved to szacunek dla Twojego czasu i pieniędzy. Jachty z naszej oferty to wyjątkowe łodzie klasy premium, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych marek mamy dostęp to wszelkich informacji historycznych, a dedykowane narzędzia diagnostyczne do silników pozwalają nam na precyzyjną diagnostykę i dogłębne poznanie kondycji mechanicznej jachtu.

Jako Dealer Jachtowy od niemalże dekady świadczymy naszym klientom usługi najwyższej jakości, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować ofertę znakomitych używanych jachtów motorowych, jakiej na polskim rynku dotychczas nie było. Najlepsze jednostki wśród jachtów klasy premium, zawsze gotowe do pierwszej przygody.

Dobre Jachty Approved to niezawodność od pierwszego do ostatniego dnia użytkowania Twojego jachtu. To program, który nie tylko pozwala na zakup świetnej, sprawdzonej jednostki, ale również umożliwia późniejszy profesjonalny odkup jednostki lub dalszą sprzedaż.

Profesjonalny serwis Dobrych Jachtów to sprawdzony partner, z którym ze spokojną głową możesz podbijać wody całego świata.

Marka
Cena PLN

BOAT IV

ROK  2021

DŁUGOŚĆ  22m

CENA  1750000  PLN NETTO

CENA  1.000.000 – 2.000.000

Brand II

BOAT III

ROK  

DŁUGOŚĆ  m

CENA    PLN NETTO

CENA  0 – 250.000

Brand I

BOAT II

ROK  2020

DŁUGOŚĆ  12m

CENA  100000  PLN NETTO

CENA  250.000 – 500.000

BOAT I

ROK  2020

DŁUGOŚĆ  18.73m

CENA  750000  PLN NETTO

CENA  500.000 – 1.000.000

Brand III