Skip to main content

boot Düsseldorf- 21-29.01.23

boot Düsseldorf od 54 lat jest portem macierzystym i motorem dla międzynarodowych sportów wodnych. Od 21 do 29 stycznia 2023 r. przedstawia żeglarstwo we wszystkich jego aspektach i prezentuje najlepsze marki. Zarówno żeglarze, jak i motorowodniacy znajdą tu bogatą ofertę łodzi – od podstawowych łodzi i pontonów po luksusowe jachty. Nurkowania, surfingu, wiosłowania i wędkarstwa też nie zabraknie.

Dzięki innowacyjnym i technicznie dopracowanym produktom wystawców targi boot są międzynarodową platformą innowacyjną w swojej branży, a poza przerwą związaną z pandemią, są co roku w styczniu sygnałem rozpoczęcia nowego sezonu sportów wodnych.

Dzięki kompleksowej ofercie produktów turystycznych przyciąga wszystkich ludzi, którzy chcą spędzić swój wolny czas nad morzem, rzekami i jeziorami. Atrakcyjne programy sceniczne z interesującymi wywiadami z partnerami z branży, najnowsze oferty sportowe trendów oraz najwyższej klasy kombinacja warsztatów i spotkań zarówno dla entuzjastów sportów rekreacyjnych, jak i ekspertów sprawiają, że targi są wyjątkowe w skali światowej.

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

Azimut Yachts

Doradcy Dobrych Jachtów będą mieli zaszczyt zaprezentować Państwu cztery jachty marki Azimut Yachts. Zapraszamy Państwa do zapozniania się z ofertą luksusowych jachtów motorowych Azimut Yachts w hali numer 6 na stoisku D58.

Prezentowane jachty

FLY 53

S 7 – PREMIERA

azimut-78-exterior-1

FLY 78

azimut-magellano-66

MAGELLANO 66

Leopard Catamarans

Umożliwimy Państwu poznanie wszystkich katamaranów za pomocą imponujących wirtualnych wycieczek, a także obszernych materiałów zdjęciowych i wideo.

Umów się na spotkanie, aby poznać nasze oferty specjalne dla Leopard Catamarans i otrzymać porady dostosowane do indywidualnych potrzeb. Leopard Catamarans będzie obecny w hali 15 na stanowisku A42.2.

Chcielibyśmy również raz jeszcze przekazać wiadomość, że istnieje możliwość odkrycia naszej wyjątkowej floty katamaranów Leopard w Saint-Raphaël we Francji. Nasz zespół sprzedaży z chęcią zaprezentuje katamarany i przedstawieni Państwu najlepsze cechy jachtów wymienionych poniżej:

Żaglowe: Leopard 42 | Leopard 45 | Leopard 50

Motorowe: Leopard 46 Powercat | Leopard 53 Powercat

ZAREZERWUJ SPOTKANIE