Skip to main content

Targi Jachtowe w Gdyni to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło nam na zaprezentowanie kolejnej odsłony nowej filozofii pracy z klientem na jaką stawiają Dobre Jachty.

W nietuzinkowej przestrzeni w dniach 21-24.07.2022 r. podczas trwających Targów Jachtowych mieliśmy zaszczyt gościć naszych obecnych oraz przyszłych Klientów.

Była to okazja, aby zapoznać Państwa z naszą bogatą i różnorodną, ale też stale powiększającą się ofertą ekskluzywnych jachtów żaglowych X-yachts, luksusowych jachtów motorowych Azimut Yachts, katamaranów marki Leopard oraz skuterów Sea-doo.

W trakcie licznych spotkań profesjonalny zespół sprzedaży Dobrych Jachtów w osobach Jacek Zieliński – Doradca Sprzedaży Jachtów Motorowych oraz Lech Lewandowski – Doradca Sprzedaży Jachtów Żaglowych, odpowiadał na pytania odnoszące się do zakupu wymarzonego jachtu. Adrian Chełstowski – Dyrektor Sprzedaży dzielił się swoją wiedzą w zakresie transakcji i obsługi procesu sprzedaży jachtów oferowanych przez firmę. Kompetencje, profesjonalizm oraz nieszablonowe podejście do Klientów w firmie Dobre Jachty gwarantują sukces procesu nabycia jachtu przez klienta zgodnie z jego oczekiwaniami. W konsekwencji takie podejście buduje zaufanie do marki Dobre Jachty jako godnego zaufania partnera przy tego typu transakcjach. Goście mieli również możliwość poznać i omówić ważne aspekty związane z serwisowaniem gwarancyjnym i pogwarancyjnym zakupionych u nas jachtów. Konrad Szymański odpowiedział na szereg pytań związanych z opieką posprzedażną nad jednostkami w tym z zakresu zimowania i sezonowych serwisów oferowanych w nowym punkcie serwisowym firmy.

Targi Jachtowe – doskonała okazja do spotkań

Duże zainteresowanie wzbudził autorski program biznesowy Yachtvestment – inwestycja w jacht. Doradca finansowy Rafał Hulewski wraz z Michałem Kaczmarczykiem – przedstawicielem Pekao Leasing, odpowiedzieli na nawet najbardziej szczegółowe pytania odnoszące się do kwestii podatkowych i finansowych związanych z zakupem jachtu na potrzeby czarterowe. Należy zauważyć, że Dobre Jachty skupiają się na nowym kierunku czarterowo- inwestycyjnym jakim są destynacje Oceanu Indyjskiego – Zanzibar, Seszele oraz Malediwy.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również owocnych spotkań z przedstawicielami ogólnopolskiej prasy branżowej: Jachting Motorowy, Yachtsmen.eu. Mieliśmy też zaszczyt gościć u siebie niekwestionowany autorytet dziennikarstwa branżowego jakim jest Pan David Robinson, korespondującego między innymi dla IBI News. Odwiedziny Pana Davida (jak się dowiedzieliśmy) zawdzięczamy nie tylko markom, które Dobre Jachty oferują klientom, ale również nowatorskim podejściem do przestrzeni wystawienniczej, gdzie technologia hologramów 3D umiejętnie połączona z naturą i muzyką instrumentów smyczkowych w spójny i niezapomniany sposób dostarczyła wyjątkowych wrażeń  odwiedzającym stoisko Dobrych Jachtów.

Spotkanie Davida Robinsona z Maciejem Dąbrowskim właścicielem firmy Dobre Jachty przerodziło się długą konwersację, która była jak iskry krzesane przez dwa umysły, gdzie jeden z fascynacją słuchał zadając celne pytania, a drugi z równą pasją opowiadał, jak wytycza nowe drogi myślenia, przekształca je w czyny, w dynamicznie rozwijającym się biznesie jachtowym w Polsce.

Miejsce, do którego mieliśmy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa zostało zaprojektowane z rozmachem i utrzymane w dobrym guście. Wykorzystanie eleganckiej zaawansowanej technologicznie pergoli umożliwiło na niewielkiej powierzchni stworzenie dwóch odrębnych stref. Częściowe zadaszenie pozwoliło na utrzymanie miłego zacienienia i schronienia przed sporadycznymi opadami, natomiast otwarta przestrzeń na swobodne korzystanie z promieni słonecznych.

Gustowne meble tarasowe nadały smaku, a ciekawe i finezyjne kształty delikatności. Jasne, miękkie dywany zewnętrzne rozjaśniły ciemną podłogę co wzbogaciło i urozmaiciło przestrzeń. Dbając o komfort naszych Gości sofę, krzesła oraz fotele wypełniliśmy miękkimi poduszkami. Serca odwiedzających nas Pań skradły dekoracyjne poduszki przygotowane specjalnie na tę okazję. Subtelne i delikatne w dotyku z wyhaftowanym motywem fauny i flory morskiej dopełniły całości wystroju nadając mu szyku i elegancji. Zewnętrzną część pergoli zdobiła egzotyczna roślinność udostępniona przez firmę Palmy z Lubska. Aby umilić czas spędzony z nami zadbaliśmy również o oprawę muzyczną na żywo. W wachlarzu dźwięków pojawiły się skrzypce elektryczne, akustyczne, wiolonczela, flet oraz harfa. Dbając o lokalny ekosystem sięgnęliśmy po alternatywny sposób reklamy. W ramach promocji nasze urocze hostessy zadbały o uczestników festiwalu, wręczając gustowne szklane bidony z wodą opatrzone logo Dobrych Jachtów.

Kolejny projekt za nami. Cieszymy się, iż w pełni zaspokoiliśmy oczekiwania czego dowodem były liczne wyrazy uznania. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć nową jakość tego corocznego wydarzenia. Nasze działania w przewrotny sposób były odpowiedzią na maksymę znajdująca się na naszych opaskach:

„Czy można pragnąć czegoś więcej? Można ….Ale po co !”

Aby nie dać się pochłonąć stagnacji, mieć odwagę wyłamać się z istniejącego schematu. Dążyć do nieustannego rozwoju firmy, wznosząc ją na wyżyny w iście innowacyjnym, niespotykanym dotąd stylu. Jacht to nie tylko forma wypoczynku, ale również styl życia pełen komfortu, elegancji i smaku. W taką przestrzeń Państwa zaprosiliśmy.

Pragniemy podziękować Zarządcy Budynku Sea Tower-Tempo Nieruchomości za możliwość zorganizowania naszej strefy w tak pięknej przestrzeni, licząc na dalszą owocną współpracę przy kolejnych projektach. Dziękujemy również wszystkim Partnerom zaangażowanym w to piękne wydarzenie