Skip to main content

Miło nam poinformować, że aż dwa z oferowanych przez nas jachtów – Jeanneau Merry Fisher 695 Marlin oraz Jeanneau Leader 40, zostały nominowane do nagrody Best of Boats Awards 2014.

BOB Awards (Best of Boat) to nowa nagroda przyznawana najlepszym europejskim jachtom motorowym, które wyróżnia przede wszystkim komfort użytkowania. W jury konkursu zasiadają doświadczeni dziennikarze żeglarscy z wielu krajów, dla których szczególnie istotna jest jakość użytkowania jachtu – podczas oceny poszczególnych jednostek zwracają oni uwagę nie tyle na parametry techniczne łodzi, ale na jej praktyczne użytkowanie i wygodę armatora.

Jedenastoosobowe jury nominowało aż dwa jachty produkowane przez jedną z najlepszych stoczni jachtowych na świecie – Jeanneau. Jacht motorowy Merry Fisher 695 Marlin walczy o miano najlepszego jachtu dla początkujących żeglarzy („Best for Beginners”), a Leader 40 został nominowany do nagrody „Best for Family”. Nasze jachty zostały wybrane spośród 165 europejskich łodzi wyprodukowanych w tym sezonie.

Uroczyste wręczenie nagród „Best of Boats” odbędzie się podczas listopadowych targów Boot & Fun w Berlinie, wśród dziennikarzy oceniających jachty znaleźli się przedstawiciele 10 krajów, także z Polski (Stanisław Iwiński z magazynu Żagle oraz Arkadiusz Rejs z magazynu Wiatr).

Jeanneau Merry Fisher 695 Marlin to najnowszy jacht motorowy z cenionej linii Merry Fisher, który łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy swoich poprzedników: szybkość, komfort podróżowania (wygodne boczne drzwi do sterówki oraz duży kokpit) i bezpieczeństwo na wodzie. Odpowiednio wyprofilowana linia kadłuba sprawia, że Merry Fisher 695 Marlin to jacht niezwykle stabilny, który dobrze radzi sobie nawet w gorszych warunkach atmosferycznych.

Jeanneau Leader 40 – najnowszy model z serii Jeanneau Leader wyróżnia nowoczesny, elegancki design, dzięki któremu na pokładzie jachtu panuje harmonia oraz idealna równowaga pomiędzy komfortem podróży a właściwościami nautycznymi. Leader 40 to jednostka szybka i zwrotna, a jej właściciele doceniają w niej przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort i wysoką jakość wykonania.

Wewnątrz jachtu znajdują się dwie wygodne kabiny, duża kuchnia oraz łazienka, na górnym pokładzie zaprojektowano przestronny, jasny salon z kanapami i wygodną sterówką. Na uwagę zasługuje również duża liczba wygodnych kanap w kokpicie, a przede wszystkim ogromny pokład słoneczny na dziobie.

logo-jeanneau-white

Leader 40