Skip to main content

Jacht Sun Odyssey 380 najlepszym jachtem roku 2022!

7 stycznia amerykański magazyn SAIL ogłosił wielkich zwycięzców Best Boats 2022 po próbach morskich podczas Annapolis Boat Show. Są to największe targi łodzi żaglowych w Stanach Zjednoczonych. 

Z tej okazji Sun Odyssey 380 został uznany za „Najlepszą jednokadłubową łódź wycieczkową poniżej 40 stóp”. W USA uważa się to za prestiżową nagrodę, co na bardzo konkurencyjnym rynku jest to sporym wyróżnieniem! Jesteśmy dumni, że nasza łódź zdobyła tą nagrodę. Pokazuje to, że Sun Odyssey 380 spełnia różnorodne wymagania rynku.

Nowy Sun Odyssey 380 powstał z chęci zaoferowania miłośnikom żeglarstwa i rejsów, wyjątkowych, komfortowych wrażeń na pokładzie. Jednostka nadaje się zarówno do rejsów wycieczkowych, rodzinnych jak do spróbowania swoich sił przy szybszych wiatrach (między innymi dlategom, że jest oferowana z trzema opcjami kilów dając możliwość jeszcze większego dostosowania jachtu do konkretnego przeznaczenia oraz rodzaju użytkowanego akwenu). Ta żeglarska wszechstronność została doceniona przez jury magazynu Sail:

“Rezultatem jest wyjątkowe połączenie szybkości łodzi i komfortu dla tych żeglarzy rejsowych i żeglarzy dziennych, którzy również lubią szybko zdobywać kolejne punkty na mapie.”

logo-award-sail-magazine-best-boats-2022-winner
logo-jeanneau-white

Sun Odyssey 380