Jeanneau 54

Opis

Najnowszy jacht z linii Jeanneau to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych projektów jachtów, które kiedykolwiek powstały na świecie. W tym  modelu bardzo dużo rozwiązań zaczerpnięto z większych modeli super jachtów, także z modelu Jeanneau 64. Najnowszy Jeanneau 54 oferuje więc niezwykle dużo przestrzeni, zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz jachtu. Na tej jednostce zaprojektowano podwyższoną burtę, wielki taras kąpielowy na otwieranej platformie rufowej, a także dużo miejsca do kąpieli słonecznych na dziobie. W kokpicie znajdują się specjalnie wyprofilowane miejsca, w których siedzi się tak wygodnie jak w fotelu, znajdziemy tu również duży rozkładany stół, przy którym z łatwością może usiąść cała załoga.

Wnętrze jachtu przypomina luksusowy apartament na wodzie – duża, w pełni wyposażona kuchnia, przestronny, idealnie doświetlony salon oraz wygodne, kabiny z  dużymi łóżkami, szafami i licznymi schowkami oraz łazienki z kabinami prysznicowymi gwarantują luksusowe wakacje na wodzie.

Jak każdy z jachtów Jeanneau, również Jeanneau 54 to jacht, który wręcz idealnie żegluje, dostarczając maksimum przyjemności w każdej pogodzie i na każdym akwenie. Projektanci pomyśleli o każdym aspekcie użytkowania jachtu, wykorzystując do jego stworzenia materiały najwyższej klasy i dbając o ergonomię jednostki.

 

 

 

Dane
Jeanneau 54

Rocznik
2016
Długość
16,16
Szerokość
4,92
Zanurzenie
2,24
Pojemność zbiornika paliwa
240 l
Pojemność zbiornika na wodę
724 l

Dane
Jeanneau 54

Rocznik
2016
Długość
16,16
Szerokość
4,92
Zanurzenie
2,24
Pojemność zbiornika paliwa
240 l
Pojemność zbiornika na wodę
724 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht