Skip to main content

Targi Wiatr i Woda

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Wiatr i Woda w Gdyni, które odbędą się w dniach 28-31 lipca w gdyńskiej Marinie.

Podczas tegorocznej edycji zaprosimy Państwa na pokłady 4 łodzi motorowych i 2 jachtów żaglowych ze stoczni Jeanneau. Szczególnie polecamy premierowy pokaz jednej z najnowszych produkcji Jeanneau – łódź motorową Merry Fisher 795, która zachwyca detalami wykończenia wnętrza, atrakcyjną linią wnętrza i świetnym doświetleniem. Model ten łączy w sobie najlepsze cechy swoich poprzedników i doskonale zachowuje się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Podczas trwania targów obowiązywać będą specjalne oferty cenowe na wszystkie jednostki z naszej oferty.

Spotkanie na targach Wiatr i Woda to również świetny moment do zapoznania się z naszym autorskim produktem Yachtvestment™ stworzonym z myślą o osobach, które zakup katamaranu traktują jako inwestycję przynoszącą wymierne korzyści finansowe.

Merry Fisher 855 – łódź zaprojektowana z myślą o komforcie załogi, charakteryzuje się innowacyjnymi zastosowaniami we wnętrzu, niespotykanymi wcześniej w łodziach 8-metrowych. Posiada zaburtowy silnik, dzięki czemu mieści dwie niezależne kabiny oraz duży przeszkolony salon z wygodną sterówką.

Merry Fisher 795 – NOWOŚĆ. To idealna jednostka na rodzinne wypady na wodę – łódź doskonale zachowuje się nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych, a jej wnętrze z przemyślnymi rozwiązaniami i licznymi oknami, które doskonale doświetlają salon i kabiny sprawiają, że Merry Fisher 795 podbija serca miłośników jachtów motorowych na całym świecie.

Merry Fisher 695 świetnie sprawdzi się  zarówno podczas rodzinnych, nawet dłuższych rejsów, jak i podczas wędkarskich wycieczek na otwartym morzu lub na śródlądziu. Panoramiczne okna ciągnące się wokół salonu i sterówki nadają temu jachtowi wspaniały, dynamiczny kształt i jednocześnie doskonale doświetlają wnętrze jednostki.

Cap Camarat 6.5 CC S2 to bardzo szybka, otwarto-pokładowa motorówka przeznaczona do użytku w ciepłe słoneczne dni. Wyposażona w silnik o mocy np. 225 KM i akcesoria do wodnych szaleństw takich jak wakeborad, narty wodne czy koło do ciągnięcia za łodzią zaspokoi potrzeby wszystkich, którzy lubią odrobinę szaleństwa na wodzie. Motorówka ta sprawdzi się również podczas pływania z dziećmi, w gronie znajomych i przyjaciół.

Jeanneau Sun Odyssey 349 – jedna z najnowszych konstrukcji żaglowych stoczni Jeanneau, która urzeka elegancką, subtelną linią kadłuba i wspaniałymi właściwościami nautycznymi. To jacht, który z łatwością może prowadzić jedna osoba, podczas gdy pozostali uczestnicy rejsu mogą relaksować się na dużym pokładzie słonecznym na dziobie lub w przestronnym kokpicie. Sun Odyssey 349 został uznany przez miesięcznik „Żagle” za Jacht Roku 2015.

Jeanneau Sun Fast 3600 to stuprocentowo morski jacht regatowy, posiadający zaawansowane systemy umożliwiające płynną regulację trymu. Wnętrze jachtu zaprojektowano zarówno z myślą o regatach, jak i rekreacji. Do dyspozycji załogi przewidziano dwie kabiny rufowe, wygodne kanapy w mesie, dużą toaletę z prysznicem, w pełni wyposażony kambuz oraz praktyczny stół nawigacyjny.

Będziemy na Państwa czekać przy stanowisku nr 35.

Godziny otwarcia targów:

  • 28 lipca 2016 (czwartek): 11.00 – 18.00
  • 29 lipca 2016 (piątek): 11.00 – 18.00
  • 30 lipca 2016 (sobota): 11.00 -18.00
  • 31 lipca 2016 (niedziela): 11.00-16.00