Skip to main content

Targi Wiatr i Woda

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (19B, Hala B) podczas Targów Wiatr i Woda, które odbędą się w Warszawie w dniach 10 – 13 marca.

W tym roku będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa na pokład jachtu Merry Fisher 795. Najnowszej produkcji ze stoczni Jeanneau. To idealna łódź na rodzinne rejsy po wodach śródlądowych oraz wzdłuż morskich wybrzeży.

Najnowszy model jachtu z serii cenionych i lubianych na całym świecie jachtów motorowych Merry Fisher, to jednostka, w której znalazły się wszystkie najlepsze rozwiązania sprawdzone już u poprzedników. Merry Fisher 795 to idealny jacht  na rodzinne wypady na wodę. Łódź doskonale zachowuje się nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych. Jej wnętrze z przemyślnymi rozwiązaniami i dużymi oknami sprawiły, że Merry Fisher 795 szybko podbił serca miłośników jachtów motorowych na całym świecie.

WYJĄTKOWE OFERTY CENOWE

Podczas trwania targów obowiązywać będą specjalne ceny i warunki zakupu, w szczególności na jachty z linii Merry Fisher, które są dostępne jeszcze przed wakacjami!

Spotkanie na targach Wiatr i Woda to również świetny moment do zapoznania się z naszym autorskim produktem Yachtvestment™. Stworzonym z myślą o osobach, które zakup katamaranu traktują jako inwestycję przynoszącą wymierne korzyści.

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego umówienia spotkania z nami:

Stoisko 19B, hala B

Targi Wiatr i Woda
Centrum Wystawiennicze
ul. Marsa 56 C
Warszawa

Godziny otwarcia Targów:

  • 10 marca (czwartek) w godz.: 11:00 – 17:00
  • 11, 12 marca (piątek, sobota) w godz.: 10:00 – 18:00
  • 13 marca (niedziela) w godz.: 10:00 – 16:00