Skip to main content

Katamarany w portfolio Dobrych Jachtów

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Dobre Jachty poszerzyły swoje portfolio o wyjątkowe katamarany marki Leopard Catamarans!

Dobre Jachty wraz z Leopard Catamarans połączyły siły, aby od teraz mieć możliwość zapewnienia klientom z Polski wyjątkowych dwukadłubowców ze stoczni Robertson and Caine z Południowej Afryki. Od 1994 r. Leopard Catamarans wyróżnia się najlepszymi w swoim segmencie parametrami nautycznymi i wytrzymałością, które są szczególnie istotne w przypadku pracy czarterowej do jakiej ich katamarany są wprost stworzone. Leopard Catamarans bardzo często wybierane są przez klientów, na wyprawy po najdalszych zakątkach świata.

Zachwycające Leopard Catamarans

Leopard Catamarans jest idealnym dopełnieniem modelu biznesowego Yachtvestment. Dobre Jachty od ponad 6 lat obsługują jachty w celach inwestycyjnych zapewniając klientom konkurencyjną stopę zwrotu w odniesieniu do innych inwestycji dostępnych na rynku. Będąc leaderem rynku tego typu inwestycji, dbając o dalszą satysfakcję klienta oraz w obliczu zmian jakie zachodzą na rynku regionów czarterowych, Dobre Jachty rozwijają ofertę o kolejne destynacje, jak: Zanzibar, Seszele, Mauritius czy Malediwy.