Skip to main content

Azimut Yachts Poland

Z przyjemnością ogłaszamy, że marka Dobre Jachty została wyłącznym dystrybutorem Azimut Yachts jako Azimut Yachts Poland (www.azimutyachts.pl). Jest nam niezmiernie miło móc reprezentować tak wyjątkową włoską markę luksusowych jachtów motorowych.

Azimut Yachts jest liderem w projektowaniu i budowie luksusowych jachtów motorowych. Design jachtów Azimut kształtuje włoską esencję marki. Każdy model z gamy Azimut odzwierciedla dbałość o szczegóły i doskonałość stylu. Technologie na jednostkach Azimut są zawsze projektowane w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i komfortu właścicielom. Od 15 lat Azimut Yachts jest najczęściej wybieraną stocznią przez klientów na całym świecie do budowy wymarzonej jednostki.

Firma Azimut Yachts została założona w 1969 roku, nie z Yachts, ale z żaglówkami czarterowymi. Założyciel, Paolo Vitelli, rozpoczął dystrybucję łodzi w latach 70-tych, głównie we Włoszech. I choć początki były w dystrybucji, nie minęło dużo czasu, zanim firma zaczęła projektować własne jachty na AZ 43’ Bali. Paolo Vitelli przypisuje swoje umiejętności budowania łodzi nie tylko wieloletniemu doświadczeniu, które posiada, ale także ponad stuletniej historii przejętej marki Benetti.

Azimut Yachts jest jednym z liderów w branży jachtów i mega-jachtów.

logo-azimut-yachts-white
square-azimut-grande-trideck

Grande Collection

Wspaniałe trzypokładowe statki o długości ponad 100 stóp, wyposażone w 4 i 5 kabin, pełne oddzielenie części dla gości i załogi, najwyższy poziom komfortu dla wszystkich podróżnych. Możliwość szerokiej personalizacji i wysoki poziom opcji. Wszystko to jest w stanie zadowolić i znaleźć rozwiązanie dla najbardziej wymagających i zorientowanych na cel klientów. Mowa o kolekcję Azimut Grande.

square-azimut-68

Flybridge Collection

Elegancja, przestrzeń, zwinność i światło wpadające przez duże okna. Jachty z kolekcji Flybridge przełamują wszelkie bariery wizualne, pozwalając prawdziwie kontemplować morze na Twoich oczach. Kolekcja Azimut Flybridge oferuje najszerszą gamę produktów na świecie, z modelami o wymiarach od 42 do 88 stóp. Jachty oferują wyjątkowe wrażenia wiatru i światła, ukołysane komfortem przyjaznego otoczenia i najlepszymi włoskimi materiałami, zapewniając prawdziwe poczucie dobrego samopoczucia.

square-azimut-s6

S
Collection

Kolekcja Azimut S łączy sportowy wygląd z elegancją dzięki innowacyjnym rozwiązaniom high-tech i wysokiej jakości materiałom dla pożądanych, technologicznych jachtów. Stylistycznym punktem kolekcji jest dynamiczna dziobowa czapka, podczas gdy na pokładzie ogromne otwarte przestrzenie stwarzają poczucie ciągłego dialogu między wnętrzem a zewnętrzem, zapewniając niezrównany komfort i luksus.

square-azimut-magellano-25-metri

Magllano Collection

Dla osób, które chcą popłynąć dalej, nie rezygnując z komfortu i elegancji jachtów Azimut, ale których prawdziwym celem jest beztroska frywolność samej podróży. Magellano jest zawsze delikatny i bezpieczny w nawigacji, a jego zużycie paliwa jest ograniczone dzięki innowacyjnemu kadłubowi Dual Mode i szerokiemu zakresowi prędkości przelotowych. Przestrzenie wewnętrzne zostały zaprojektowane z myślą o długich pobytach na pokładzie, z przyjaznymi częściami dziennymi i przestronnymi kabinami.

square-azimut-atlantis-51

Atlantis Collection

Sportowa, wyczynowa i dynamiczna, aby doświadczyć morza w naprawdę wyjątkowy sposób. Atlantis to wszechstronny sportowy cruiser dla tych, którzy uwielbiają gonić za falami i poszukiwać prawdziwego trylu życia na morzu. Świetna łatwość żeglugi, idealna równowaga między jakością a bezpieczeństwem, idealna alchemia piękna i funkcjonalności: a wszystko to w dużych, przyjaznych przestrzeniach i starannie zaprojektowanych wnętrzach zgodnych z najlepszym włoskim designem.

square-azimut-verve-47

Verve Collection

Szybkie, sportowe, eleganckie weekendowe jachty z silnikami zaburtowymi. Są bardziej wyrafinowany niż klasyczne „walkaround”, bardziej stylowe niż „center console” i bardziej przestronny, bezpieczny i wytrzymały niż dzienny cruiser. Esencja włoskiego, jachtowego lifestyle.