Skip to main content

Wraz ze stocznią Prestige mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe, jednodniowe wydarzenie PRESTIGE EXCLUSIVE DAYS, które będzie odbywać się w dniach  12-15 listopada 2015 r.

Organizowane w stoczni w Les Herbiers spotkanie to jedyna taka okazja, by od podszewki obejrzeć jedną z najlepszych stoczni jachtowych na świecie, poznać kolejne etapy procesu produkcyjnego, spotkać najlepszych branżowych konstruktorów i architektów wielokrotnie nagradzanych jachtów (Vittorio Garroni, Jean-Francois de Premorel), a przede wszystkim spotkanie PRESTIGE EXCLISIVE DAYS to idealna okazja, by dokładnie obejrzeć w jednym miejscu bogatą gamę jachtów motorowych Prestige.

Podczas spotkania PRESTIGE EXCLUSIVE DAYS będą Państwo mieli okazję zobaczyć następujące jachty motorowe (na różnym etapie produkcji): Prestige 500, Prestige 550Prestige 620 (wszystkie w nowej aranżacji wnętrz) oraz najnowszy model jachtu Prestige 680, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów w Cannes.

Umówienie terminu spotkania

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu rezerwacji miejsc podczas PRESTIGE EXCLUSIVE DAYS pod adresem mailowym: biuro@dobejachty.pl.

Z chęcią odpowiemy na ewentualne pytania i pomożemy zorganizować Państwa wyjazd do Francji.

Prestige Yachts to ekskluzywna linia dużych jachtów motorowych, na których zastosowano innowacyjne rozwiązania spotykane na najbardziej luksusowych superjachtach. Wyróżnikiem całej linii jachtów Prestige jest: nowoczesna linia kadłuba, wyjątkowe osiągi nautyczne, eleganckie i przestronne wnętrza oraz najwyższa jakość wyposażenia.

Szczególnie polecamy najnowszy model – PRESTIGE 680, który miał swoją uroczystą premierę podczas targów jachtowych w Cannes, a jego zachwycająca linia kadłuba i nowoczesny design zachwyciły zwiedzających do tego stopnia, że właśnie ten najmłodszy model jachtu stał się wielkim hitem sprzedażowym podczas tegorocznych targów.

Nowy PRESTIGE 680 oferuje maksimum przestrzeni i komfortu, gwarantując idealne rodzinne wakacje na wodzie. Przestronny kokpit z dużym stołem i wygodnymi kanapami zachęca do wspólnego relaksu podczas słonecznych wakacyjnych rejsów, a duża platforma kąpielowa na rufie idealne sprawdza się podczas kąpieli i zabaw wodnych w malowniczych zatoczkach, czy dzikich kotwicowiskach. Duży górny pokład (flybridge) to wymarzone miejsce do wieczornych spotkań całej załogi i relaksu z kieliszkiem dobrego wina.

Tak jak i w innych modelach jachtów PRESTIGE, projektanci dołożyli wszelkich starań, by przestronne wnętrze PRESTIGE 680 zapewniało jednocześnie maksimum prywatności i komfortu właścicielom jachtu oraz ich gościom. Ogromnym atutem jachtu jest ekskluzywna, duża kabina armatora z osobnym, prywatnym wejściem – w sypialni znajduje się wygodna, przestronna łazienka, podwójne łóżko typu king-size ze swobodnym dostępem z obu stron, a liczne punkty oświetleniowe pozwalają stworzyć w pomieszczeniu wyciszający, intymny klimat.

Wspaniały salon, doskonale doświetlony dzięki panoramicznym oknom, w którym znajduje się jadalnia z dużym stołem oraz wygodne miejsce odpoczynku z kanapami i pufami, jest idealną przestrzenią do wspólnego biesiadowania lub relaksu podczas seansów filmowych.