Skip to main content

Miło nam poinformować, że aż trzy jachty ze stajni Jeanneau zostały nominowane do nagrody Best Of Boats Awards 2015 i tym samym znalazły się w ścisłym finale walki o tę prestiżową nagrodę.

Wśród wytypowanych jachtów produkcji Jeanneau  znalazły się następujące jednostki: Jeanneau Merry Fisher 605 (w kategorii Best for Beginners), Leader 36 (kategoria: Best for Family) oraz Jeanneau Merry Fisher 695 (kategoria: Best for Fishing).

BOB Award (Best of Boats) to nagroda przyznawana najlepszym europejskim jachtom motorowym, które wyróżnia przede wszystkim komfort użytkowania. W jury konkursu zasiadają doświadczeni dziennikarze żeglarscy z wielu krajów, dla których szczególnie istotna jest jakość użytkowania jachtu – podczas oceny poszczególnych jednostek zwracają oni uwagę nie tyle na parametry techniczne łodzi, ale na jej praktyczne użytkowanie i wygodę armatora.

Uroczyste wręczenie nagród „Best of Boats” odbędzie się podczas listopadowych targów Boat & Fun w Berlinie.

Jeanneau Merry Fisher 605 to najnowsza propozycja stoczni Jeanneau dla miłośników małych, stabilnych i wygodnych motorówek. Ta zwinna łódź motorowa idealnie nadaje się na krótkie wypady na jezioro, rzekę lub Zatokę Gdańską, można ją także spokojnie transportować w dalsze miejsca na przyczepie, na przykład do Chorwacji. Merry Fisher 605 to idealny jacht rodzinne wypady na wodę.

Jeanneau Leader 36 – wspaniała, mocna i piękna łódź motorowa, która szybko zawładnęła sercami motorowodniaków na całym świecie. Na uwagę zasługuje piękna, harmonijna linia kadłuba (w kształcie litery V) oraz komfortowe wnętrze, dzięki któremu rejsy w gronie rodziny i przyjaciół będą niezapomnianym przeżyciem.

Jeanneau Merry Fisher 695 to idealna łódź motorowa na rodzinne rejsy po wodach śródlądowych oraz wzdłuż morskich wybrzeży. Panoramiczne okna ciągnące się wokół salonu i sterówki nadają temu jachtowi wspaniały, dynamiczny kształt i jednocześnie doskonale doświetlają wnętrze jednostki. Projektanci Merry Fishera 695 (Centkowski & Denert Design) spełnili wszystkie oczekiwania użytkowników tej popularnej i cenionej za swoje właściwości nautyczne linii jachtów. Duży, ergonomiczny kokpit pozawala spędzić rejs w niezwykle komfortowych warunkach, a dzięki podnoszonym silnikom bez trudu zacumujemy nawet w najpłytszej marinie. Kanapy i krzesła można łatwo przestawiać, by otrzymać dużą przestrzeń wypoczynkową.