Skip to main content

Vela e Motore

Najnowszy model katamaranu Lagoon Sixty7 otrzymał nagrodę Jacht Roku przyznawaną przez czytelników magazynu Vela e Motore. Wyniki konkursu ogłoszono podczas organizowanych w Genui targów jachtowych Genoa Boat Show.

W internetowym głosowaniu czytelnicy magazynu Vela e Motore byli proszeni o wskazanie jachtu, który ich zdaniem jest najlepszą jednostką w swojej kategorii – idealnym jachtem zarówno pod kątem wygody żeglowania, jak i z uwagi na zastosowane rozwiązania techniczne i technologiczne. W kategorii katamaranów zwycięzcą został katamaran motorowy Lagoon Sixty7.

Jest to pierwsza nagroda dla tego przepięknego jachtu (światowa premiera Lagoon Sixty7 odbyła się podczas targów w Cannes) i jesteśmy pewni, że to wcale nie ostatnia główna nagroda dla tego modelu.

Nowy model katamaranu motorowego Lagoon Sixty7 zaprojektowano z myślą o poczuciu swobody i wolności. Jednostkę tę wyróżnia przede wszystkim wspaniała przestrzeń – zarówno wewnątrz jachtu, jak i na zewnątrz (kokpit, górny pokład, pokład dziobowy). Design wnętrz utrzymany jest w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Otwarta przestrzeń Lagoon Sixty7 to niezaprzeczalny atut tego ponad 20-metrowego jachtu – warto zwrócić uwagę na duży pokład dziobowy oraz góry pokład z wygodnymi kanapami i leżakami do wypoczynku na słońcu. W kokpicie znajduje się duży stół jadalniany z kanapami, a salon z aneksem kuchennym będzie miłym miejscem spotkań wszystkich gości podróżujących na pokładzie Lagoon Sixty7.

Lagoon Sixty7 dostępny jest w wersji 4, 5 lub 6 kabinowej, a każda z kabin posiada wygodną, dużą łazienkę z osobnym prysznicem.