Skip to main content

Z radością informujemy, że katamaran Lagoon 50 zwyciężył w konkursie na katamaran roku 2018 w kategorii jachtów o długości od 40 do 50 stóp (Multihull of The Year 2018). Konkurs zorganizowały magazyny: Multihulls World, Multicoques Mag and the Międzynarodowe Targi Wielokadłubowców (International Multihull Show).

Jest to dla nas szczególnie cenne wyróżnienie, ponieważ o wyborze zwycięzcy zadecydowały głosy czytelników, żeglarzy i pasjonatów żeglarstwa. W trwającym od grudnia do kwietnia głosowaniu wzięło udział ponad 10.000 osób – serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i oddanie swojego głosu na Lagoon 50!

Lagoon 50 uwodzi przepiękną, nowoczesną linią kadłuba i panoramicznymi oknami w salonie, które doskonale doświetlają wnętrze i gwarantują gościom niezapomniane widoki. Najnowsza jednostka stoczni Lagoon łączy najlepsze cechy dwóch poprzednich modeli: Lagoon 450 oraz Lagoon 520.

Duży otwarty kokpit, z kanapami i stołem to doskonałe miejsce do wakacyjnych spotkań całej rodziny przy wspólnym posiłku a także dobre miejsce do relaksu z książką i kieliszkiem dobrego wina. Przestronny, dwupoziomowy salon pozwala na wydzielenie dwóch przestrzeni – loungowej oraz jadalnianej, przy zachowaniu poczucia otwartego layoutu.

Możliwości indywidualnego dopasowania jachtu poprzez wybór liczby kabin pozwala na stworzenie jachtu idealnego do prywatnych rejsów z rodziną lub na posiadanie wspaniałego jachtu do celów czarterowych.  Katamaran Lagoon 50 dostępny jest w wersji 3, 4 a nawet 6-cio kabinowej.