Skip to main content

Miesięcznik „Żagle”

Już po raz dziesiąty Miesięcznik „Żagle” zorganizował konkurs Jacht Roku 2020. Z dumą informujemy, że wśród jachtów żaglowych powyżej 7,5 m długości zwyciężył jacht Jeanneau Sun Odyssey 410.

Projekt

Za projekt jachtu Sun Odyssey 410 odpowiada Marc Lombard, który w pracy nad tą jednostką wykorzystał doświadczenie zdobyte przy projektach jachtów regatowych. Nad wnętrzem jachtu czuwał uznany w świecie żeglarskim zespół Jean-Marca Piatona. W efekcie Sun Odyssey 410 to nie tylko komfortowy, duży jacht, gwarantujący przyjemne wakacje na wodzie, ale także jednostka o doskonałych właściwościach nautycznych.

Design Sun Odyssey 410

Wnętrze jachtu to duża, maksymalnie otwarta i dobrze doświetlona przestrzeń. Kabiny zaprojektowano w sposób, który doskonale wykorzystuje przestrzeń i pozwala na wygodne podróżowanie. Szafy oraz liczne schowki zarówno w salonie, jak i w kabinach ułatwiają zagospodarowanie miejsca i świetnie sprawdzą się podczas dłuższych rejsów.

Szeroki kokpit ze stołem i wygodnymi kanapami oraz wygodne przejście na dziób to rozwiązania znane już z wcześniejszych modeli serii Sun Oddyssey. Sun Oddyssey 410 wyróżnia przepiękna sylwetka o sportowym charakterze.

logo-jeanneau-white

Sun Odyssey 410