Skip to main content

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym żeglarskim wydarzeniu, jakim są transatlantyckie regaty ARC, które rozpoczną się 23 listopada 2014 r. w Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich, a kończą na Santa Lucia na Karaibach.

Dysponujemy wolnymi miejscami na luksusowym katamaranie Lagoon 52 (rok produkcji: 2014), który gwarantuje rejs w bardzo komfortowych warunkach i jednocześnie zapewnia doskonałe osiągi nautyczne.

Ten wyjątkowy jacht posiada 6 dwuosobowych kabin, z czego 5 przeznaczono dla gości. Każda kabina wyposażona jest w duże, podwójne łóżko i prywatną łazienką z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości jest także duży kokpit z kanapami, przestronny, idealnie doświetlony salon z kuchnią, a także ogromny  górny pokład słoneczny i dodatkowe miejsca wypoczynkowe na dziobie.

Koszt udziału w regatach: 3000 € za osobę.

ARC to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim wielkie spotkanie miłośników żeglarstwa, któremu towarzyszą ekscytujące imprezy, warsztaty i szkolenia (np. z dziedziny bezpieczeństwa na morzu). Te trwające średnio około dwóch tygodni regaty dają okazję do spotkania ciekawych ludzi z całego świata i są szansą do wzbogacenia doświadczenia żeglarskiego.

Zainteresowanych udziałem w regatach prosimy o kontakt pod adresem: biuro@dobrejachty.pl