Skip to main content

Podniebne wydarzenie we włoskim stylu

11 maja 2022r. w Warszawie w podniebnej przestrzeni Warsaw SkyFall grono wyselekcjonowanych gości celebrowało wejście na rodzimy rynek luksusowej marki jachtowej – Azimut Yachts Poland. Organizatorem Azimut Yachts Poland Warsaw Night 2022 były Dobre Jachty, które od tego roku są wyłącznym dealerem Azimut Yachts w kraju.

Wydarzenie otworzyło nowy rozdział legendarnej włoskiej marki w Polsce. Klienci i pasjonaci jachtingu mogli poznać szeroką ofertę wysublimowanych, innowacyjnych i dopieszczonych pod względem każdego detalu jednostek motorowych Azimut Yachts.

Azimut Yachts Poland Warsaw Night – przeżyjmy to jeszcze raz

Event rozpoczął się prezentacją firmy Azimut Yachts, przeprowadzoną przez Macieja Dąbrowskiego – Prezesa Dobrych Jachtów oraz Adriana Chełstowskiego – Dyrektora Sprzedaży w Dobrych Jachtach, jak również przez gości z siedziby głównej firmy Azimut Yachts, którzy nie ukrywali zadowolenia z obecności kultowych łodzi motorowych w Polsce.

„Jestem dumny, że możemy oficjalnie powitać w rodzinie Dobrych Jachtów, jedną z wiodących marek na rynku jachtowym. Azimut Yachts Poland Warsaw Night to początek wspaniałej historii, którą będziemy wspólnie tworzyć razem z obecnymi oraz przyszłymi właścicielami jednostek Azimut Yachts.” – Maciej Dąbrowski, Prezes Dobrych Jachtów

Dobre Jachty & Azimut Yachts na tle Warszawy

Dobre Jachty zaakcentowały wydarzenie w całej Warszawie. W środę Warszawiacy przechadzający się ulicami na Woli, mogli podziwiać logotypy obydwu marek na wieżowcu Warsaw Spire. Pokaz logotypów zrobił na gościach i mieszkańcach niesamowite wrażenie.

Podczas przyjęcia nie zabrakło nadmorskich akcentów oraz modeli jachtów, które pojawiły się w innowacyjnej formule. Słodkim akcentem był tort z czekolady w kształcie modelu jachtu – Magellano 66, przygotowany przez Mistrza Cukiernictwa – Michała Iwaniuka.

Wieczór uświetnił występ kwartetu smyczkowego Grupy MoCarta. Goście skorzystali również z wysuwanego tarasu zlokalizowanego na 46 piętrze budynku Skyfall Warsaw – jedynej takiej atrakcji w Warszawie. Emocji gościom dostarczył dodatkowo udział partnera Ferrari Katowice. Imprezę dopełnił catering oraz drinki we włoskim stylu.

Partner wydarzenia: Autoryzowany Dealer oraz Serwis FERRARI Katowice.

Galeria zdjęć z wydarzenia