Skip to main content

Będąc na fali spektakularnych sukcesów, firma Dobre Jachty postanowiła rozszerzyć swoje portfolio produktowe o duńską markę X-yachts specjalizującą się w budowie innowacyjnych jachtów żaglowych o długości od 40 do 56 stóp.

X-Yachts w Polsce

Stocznia X-Yachts powstała z myślą o tworzeniu jednostek, które obok wyjątkowych cech funkcjonalnych i ergonomicznych wnoszą przełomowy wkład w myśl technologiczną oraz w  jakość produktów oferowanych przez branżę jachtingową. Producent gwarantuje właścicielom jednostek komfortowe  użytkowanie przy najwyższym poziomie prestiżu wynikającego z ich posiadania. X-yachts posiada trzy unikalne kolekcje jachtów: X-crusing, X-performance, X-range. Każda z linii gwarantuje użytkownikom wysoką jakość podróżowania w bardzo komfortowych i bezpiecznych warunkach. Skandynawska stocznia oferuje żeglarzom najwyższy poziom techniczny jednocześnie kładąc nacisk na innowacyjne rozwiązania, bezbłędną jakość materiałów w połączeniu z wygodą podróżowania jachtami w kategorii A.

Warto zaznaczyć, że X-Yachts posiada swoją stocznie także w Polsce, w której są  produkowane jednostki do 46 stóp. Dzięki temu polski klient nie tylko ma możliwości w łatwy sposób zorganizowania wizyty i przyjrzenia się procesowi powstawania jachtu, ale również skorzystania z obsługi gwarancyjnej jednostek.

logo x yachts white

Współpraca Dobrych Jachtów z X-Yachts, pozwoli na zaoferowanie naszym klientom najwyższej jakości jachtów żaglowych jednokadłubowych, które są bezkonkurencyjne w zakresie ergonomii, jakości i niebywałych osiągów.  

Prezes Dobrych Jachtów Maciej Dąbrowski.

Trzy serie jachtów żaglowych X-Yachts

Duński producent jednokadłubowych jachtów posiada trzy unikalne kolekcje: X-crusing, X-performance, X-pure. Dla serii X-cruising firma stworzyła nową kolekcję form kadłubów o zwiększonej objętości wewnętrznej i głębszych sekcjach kadłuba, które pozwalają na komfortowe podróżowanie, ale także gwarantują wysoką stabilność, doskonałe osiągi żeglarskie i płynne poruszanie się w trudnych warunkach. Łącząc 35-letnie dziedzictwo w projektowaniu jachtów wyczynowych z najnowszymi zastosowaniami współczesnej technologii projektowania i budowy jachtów, seria Xp jest czwartą generacją jachtów typu performance marki. Seria składa się z modeli Xp 44 i Xp 50. Skierowana do profesjonalnych żeglarzy, kolekcja X-pure została zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom użytkowników, którzy chcą cieszyć się żeglarstwem w różnych warunkach, a także mieć komfort, jakiego można oczekiwać od czystego, ponadczasowego duńskiego stylu, będącego synonimem firmy X- Yachts.

Dobre Jachty i X-Yachts

Marka Dobre Jachty wspólnie ze stocznią X-Yachts gwarantują dostarczenie najwyższej jakości łodzi w sektorze jachtów żaglowych, jak również najbardziej profesjonalnej usługi dostępnej na polskim rynku.