12.07.2016

Pokonaj z nami Atlantyk na Lagoon 450!

Logo Atlantic Rally for Cruisers

Transatlantyckie regaty Atlantic Rally for Cruisers to wydarzenie, które powinien przeżyć każdy żeglarz! Każdego roku przyciąga ono średnio 200 jachtów i 1200 żeglarzy z całego świata.  Zapraszamy do startu w ARC na komfortowym i szybkim katamaranie Lagoon 450 Mon Diamant. Wyruszenie w podróż przez Atlantyk na skąpaną w słońcu karaibską wyspę Saint Lucia będzie idealną odskocznią od ponurej jesiennej rzeczywistości. 

Co roku, w listopadzie, najbardziej zapaleni żeglarze na świecie spotykają się w Las Palmas i stamtąd wyruszają do Saint Lucii. Po drodze pokonują ponad 2700 mil morskich.

Lagoon 450 MON DIAMANT posiada 3 dwuosobowe kabiny przeznaczone dla gości, w każdej z nich znajduje się duże, podwójne łóżko i prywatna łazienka z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości jest także duży salon z wygodnymi kanapami, przestronny kokpit oraz duży górny pokład.

Dzięki wachtowemu systemowi pracy, żeglarze mają sporo czasu na odpoczynek, życie towarzyskie i dodatkowe atrakcje, takie jak połów atlantyckich ryb. Zapewniamy doskonałe warunki, pozwalające nie tylko na realizację regatowych marzeń, ale i przyjemne spędzenie czasu.

Rejs rozpocznie się  17.11 w Las Palmas ( 3 dni przed rozpoczęciem regat), a zakończy 20.12 w Saint Lucia ( 3 dni po zakończeniu ARC 2016).

Start regat: 20.11.2016

Cena
Koszt udziału w regatach ARC 2015: 2900 € za osobę / 5800 € za kabinę
Powyższa cena zawiera:
– czarter jachtu
– opiekę profesjonalnego skippera
– opłatę startową regat ARC
– ubezpieczenie jachtu
– podatki oraz opłaty portowe
– sprzątanie jachtu przed i po czarterze
– transit log

Koszty dodatkowe:
Każdy z uczestników wpłaca 500 € w gotówce do kasy jachtowej podczas zaokrętowania w Las Palmas. Kwota ta będzie przeznaczona na pokrycie wydatków takich jak: paliwo oraz zaprowiantowanie jachtu.

Cena nie obejmuje:
– transportu do miejsca startu i z miejsca zakończenia rejsu
– ubezpieczenia KL/NNW

Chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@dobrejachty.pl

W 2014 roku, startujący w Atlantic Rally for Cruisers, Lagoon 450 Blue Waves zajął pierwsze miejsce w swojej grupie oraz w całej dywizji katamaranów. Zapraszamy do obejrzenia reportażu video z tych regat: