Sun Fast Racing

Projekt regatowy Sun Fast Racing to program cyklicznych, profesjonalnie prowadzonych treningów i regat rozgrywanych na wodach Zatoki Gdańskiej i Bałtyku Południowego, skupiający żeglarzy, którzy kochają poczucie żeglarskiej adrenaliny oraz tych wszystkich, którzy pragną doskonalić swoje zdolności nawigacyjne.

Naszym celem długoterminowym jest powołanie oficjalnej klasy regatowej i rozgrywanie otwartych Mistrzostw Polski.

Spotkania szkoleniowe odbywają się dwa razy w miesiącu w Sopocie, od maja do września, a trenerami programu są bardzo doświadczeni żeglarze regatowi, którzy sportowe szlify zdobywali na różnych jednostkach (w tym również Sun Fastach) i akwenach:

icon-yacht-racing-gold

Sun Fast 3300

https://www.youtube.com/watch?v=orT3ZVkWiR0

Dominik Życki – Olimpijczyk, Mistrz Świata i Europy w olimpijskiej klasie Star, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w klasie Finn, medalista Mistrzostw Europy w żeglarstwie meczowym.

Jarosław Kaczorowski – skipper jachtu Maxi 80 Łódka Sport i Maxi 94 Bols, wielokrotny Mistrz Świata i Polski w klasie Micro, uczestnik regat The Race i Mini Transat 6.50.

Inge Brattli – norweski żeglarz regatowy od wielu lat mieszkający w Polsce, I oficer jachtu Maxi 94 Bols, członek zwycięskich załóg w wielu regatach oceanicznych.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kolejnej edycji Programu prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

sunfastracing@dobrejachty.pl
Dobre Jachty - Wyłączny Przedstawiciel Luksusowych Marek Jachtów

Zamieniamy marzenia pragnienia westchnienia na wspomnienia.