Skip to main content

Aż trzy spośród oferowanych przez nas jachtów znalazły się w ścisłym finale walki o jedną z najważniejszych nagród jachtowych – Motor Boat Awards 2016 przyznawanej przez magazyn Motorboat. Spośród łodzi testowanych przez jury w ciągu minionych dwunastu miesięcy, wybrano ścisłych finalistów w ośmiu kategoriach. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11 stycznia w Londynie.

Wśród nominowanych jachtów znalazły się modele:

  • Prestige 680 (kategoria: Flybridge over 55 ft) – najnowszy model ze stoczni Prestige, który już stał się bestsellerem. Jacht oferuje maksimum przestrzeni i komfortu, gwarantując idealne rodzinne wakacje na wodzie. Przestronny kokpit z dużym stołem i wygodnymi kanapami zachęca do wspólnego relaksu podczas słonecznych wakacyjnych rejsów, a duża platforma kąpielowa na rufie idealne sprawdza się podczas kąpieli i zabaw wodnych w malowniczych zatoczkach, czy dzikich kotwicowiskach. Duży górny pokład (flybridge) to wymarzone miejsce do wieczornych spotkań całej załogi i relaksu z kieliszkiem dobrego wina.
  • Lagoon 630MY (kategoria: Trawlers, Aft Cabins and Catamarans) – najnowszy model stoczni Lagoon, na pokładzie którego znajduje się ogromny flybridg z dużym, wygodnym miejscem sternika, stół, bar oraz wspaniały pokład słoneczny, na któym może znajdować się jacuzzi.Rozległy salon z panoramicznymi oknami ciągnącymi się wzdłuż wszystkich ścian zapewnia obłędne widoki podczas rejsu lub postoju w porcie. W każdej chwili można skorzystać z zamontowanych w oknach jasnych żaluzji, by schronić się przed słońcem i wypoczywać w zacienionym salonie. Znalazły się tu duże, bardzo komfortowe kanapy i stół jadalniany. Po rozsunięciu przeszklonych drzwi pomiędzy kokpitem a salonem, otrzymujemy ogromnych rozmiarów apartament, z niepowtarzalnym widokiem na morze.
  • Leader 36 (kategoria: Sportscruiser up to 45ft) –  piękny jacht o  sportowej linii kadłuba (w kształcie litery V) sprawia, że sylwetka Leadera 36 szybko zdobyła uznanie świata motorowodnego. Jest to jacht wręcz stworzony do rejsów z rodziną i przyjaciółmi: przestronny kokpit z wygodnymi, nowoczesnymi kanapami gwarantuje maksimum relaksu zarówno podczas podróży, jak i postoju w marinie.Wewnątrz właściciel i jego goście mają do dyspozycji duży salon z panoramicznymi oknami, komfortową kabinę właścicielską na dziobie oraz trzy dodatkowe miejsca do spania w części rufowej jachtu.Leader 36 jest zwycięzcą prestiżowej nagrody Best of Boats Award 2015 w kategorii: Best for Family!