Prestige 750

Opis

Layout Prestiga 750 został stworzony przez grupę uznanych architektów specjalizujących się w branży jachtowej – Garroni Design, J&J Design i J.P. oraz designerów marki Prestige. Ten (największy w swojej linii jacht) oferuje armatorom i ich gościom wszystkie najlepsze cechy marki. Wnętrze Prestiga 750 zachwyca oryginalnością i elegancją – a szczególne wrażenie robi okazały salon, z którego roztacza się wspaniały widok na morze. Całość wnętrza utrzymana jest w jasnych kolorach, beże i brązy w połączeniu z ciepłem drewnianych mebli nadają łodzi eleganckiego i jednocześnie świeżego charakteru. Parametry jachtu pozwoliły na stworzenie oddzielnych przestrzeni: salonu z kanapami i stolikiem kawowym oraz części jadalnianej z dużym stołem i funkcjonalną kuchnią. Przestronna i wygodna kabina właścicielska jest oddzielona od strefy dziennej, zapewniając maksimum prywatności – prócz podwójnego łóżka, jest tu również biurko, toaletka i – oczywiście – prywatna łazienka z oddzielną, dużą kabiną prysznicową. Dzięki oknom sufitowym wieczorem można rozkoszować się widokiem rozgwieżdżonego nieba.

Wnętrze jachtu jest doskonale doświetlone poprzez duże okna burtowe oraz sufitowe, zaś doskonale rozplanowane punkty oświetleniowe pozwalają po zmroku stworzyć przytulną atmosferę. Na pokładzie znajduje się duży kokpit ze stołem oraz flybrige z wygodnymi kanapami i miejscem dla sternika. Wraz z dużą platformą kąpielową oraz kanapą dziobową pokład Prestiga 750 jest idealnym miejscem do wypoczynku i czerpania maksimum przyjemności z podróżowania tą elegancką łodzią motorową.

 

Best Layout 2014Most Achieved

 

 

 

 

 

 

Prestige 750 otrzymał prestiżowy tytuł „Best Layout” oraz „Most Achieved” przyznawany przez LuxMedia Goup, wydawcę uznanego magazynu Yachts.

Video

Dane
Prestige 750

Długość
22,58 m
Szerokość
5,46 m
Zanurzenie
1,59 m
Masa całkowita
41400 kg
Pojemność zbiornika paliwa
4400 l
Pojemność zbiornika na wodę
840 l

Dane
Prestige 750

Długość
22,58 m
Szerokość
5,46 m
Zanurzenie
1,59 m
Masa całkowita
41400 kg
Pojemność zbiornika paliwa
4400 l
Pojemność zbiornika na wodę
840 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht