Prestige 680

Opis

Nowy PRESTIGE 680 oferuje maksimum przestrzeni i komfortu, gwarantując idealne rodzinne wakacje na wodzie. Przestronny kokpit z dużym stołem i wygodnymi kanapami zachęca do wspólnego relaksu podczas słonecznych wakacyjnych rejsów, a duża platforma kąpielowa na rufie idealne sprawdza się podczas kąpieli i zabaw wodnych w malowniczych zatoczkach, czy dzikich kotwicowiskach. Duży górny pokład (flybridge) to wymarzone miejsce do wieczornych spotkań całej załogi i relaksu z kieliszkiem dobrego wina.

Tak jak i w innych modelach jachtów PRESTIGE, projektanci dołożyli wszelkich starań, by przestronne wnętrze PRESTIGE 680 zapewniało jednocześnie maksimum prywatności i komfortu właścicielom jachtu oraz ich gościom. Ogromnym atutem jachtu jest ekskluzywna, duża kabina armatora z osobnym, prywatnym wejściem – w sypialni znajduje się wygodna, przestronna łazienka, podwójne łóżko typu king-size ze swobodnym dostępem z obu stron, a liczne punkty oświetleniowe pozwalają stworzyć w pomieszczeniu wyciszający, intymny klimat.

Wspaniały salon, doskonale doświetlony dzięki panoramicznym oknom, w którym znajduje się jadalnia z dużym stołem oraz wygodne miejsce odpoczynku z kanapami i pufami, jest idealną przestrzenią do wspólnego biesiadowania lub relaksu podczas seansów filmowych.

Wnętrze jachtu to doskonale zaprojektowana, wspaniale doświetlona przestrzeń, która pozwala czuć się na pokładzie nowego Prestiga 680 tak luksusowo, jak w najlepszych hotelach świata, przestrzeń oferowana przez najnowszy model stoczni Prestige oferuje rozwiązania typowe dla jachtów wielkości 100 stóp.

 

 

Video

 

 

 

Dane
Prestige 680

Długość
21,46 m
Szerokość
5,33 m
Zanurzenie
1,58 m
Pojemność zbiornika paliwa
3450 l
Pojemność zbiornika na wodę
920 l

Dane
Prestige 680

Długość
21,46 m
Szerokość
5,33 m
Zanurzenie
1,58 m
Pojemność zbiornika paliwa
3450 l
Pojemność zbiornika na wodę
920 l

Podziel się



Zapytaj o ten jacht