Prestige 460

Opis

Prestige 460 został zaprojektowany z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni i zapewnieniu maksimum komfortu zarówno podczas żeglugi, jak i podczas postojów w porcie. Duży kokpit w kształcie litery L pozwala dobrze wykorzystać przestrzeń i ugościć wszystkich pasażerów. Bardzo łatwo można rozłożyć kanapę i przekształcić kokpit w duże, wygodne miejsce do relaksu z książką lub odpoczywania na słońcu. Na rufie, z oddzielnym wejściem, znajduje się również kabina dla załogi.
W zależności od opcji, można także wybrać layout z 3 kabinami i dwoma łazienkami – w tej konfiguracji na dziobie znajduje się kabina armatorska z prywatną, dużą łazienką a w części rufowej są dwie kabiny z 2 pojedynczymi łóżkami i wspólna łazienka dla gości.

Salon z aneksem kuchennym można powiększyć korzystając z dużych, przesuwanych drzwi do kokpitu. Przestrzeń górnego pokładu znakomicie sprawdza się podczas letnich wieczorów i chwili relaksu z przyjaciółmi. Warto także zwrócić uwagę na duże okna ciągnące się wzdłuż całego kokpitu, dzięki którym mamy doskonale doświetlony, jasny salon.

Video

Dane
Prestige 460

Długość
14,29 m
Szerokość
4,25 m
Zanurzenie
1,05 m
Pojemność zbiornika paliwa
1240 l
Pojemność zbiornika na wodę
400 l

Dane
Prestige 460

Długość
14,29 m
Szerokość
4,25 m
Zanurzenie
1,05 m
Pojemność zbiornika paliwa
1240 l
Pojemność zbiornika na wodę
400 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht