NC 14

Opis

Sukces nowej linii New Concept dokonał niezwykłej zmiany w świecie jachtów motorowych Jeanneau. Jak pokazują świetne wyniki sprzedażowe NC 9 oraz NC11 linia jachtów New Concept, stworzona w duchu idei „wygodny apartament na wodzie, z tarasem i widokiem na morze” została dobrze przyjęta przez użytkowników jachtów motorowych.

Jeanneau NC 14 to niezwykle elegancka jednostka o niepowtarzalnym stylu. Jego sylwetka oraz projekt wnętrza są dziełem studia projektowego Camillo i Vittorio Garroni.
Pomieszczenia mieszkalne, łącznie z jadalnią i kuchnią, są bardzo atrakcyjnie rozmieszczone wokół przestronnego salonu i znajdują się na jednym poziomie. Duże kabiny mieszkalne są dostępne poprzez wygodny korytarz, posiadają własne łazienki oraz garderobę.

Jacht NC14 wyróżnia się wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi i przytulnym charakterem dekoracji wnętrz. Charakterystyczną cechą linii New Concept jest duży, otwarty kokpit zarówno w kierunku salonu ,jak w kierunku platformy kąpielowej i schodków zejściowych do morza – dobrze chroniony dużym szyberdachem, jest idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu.

Model NC 14 powstał w oparciu o liczne testy hydrodynamiczne, których celem było uzyskanie jak kształtu kadłuba mogącego zagwarantować najlepsze i najbardziej komfortowe warunki podróży dla pasażerów przy jednocześnie najkorzystniejszym zużyciu paliwa. Dużo uwagi w trakcie testów poświęcono silnikowi z przekładnią IPS, tak by zagwarantować odpowiedni stosunek mocy do masy własnej.