Lagoon 630 MY

Opis

Lagoon 630 Motor Yacht to wyjątkowy katamaran motorowy, którym stocznia Lagoon rozpoczyna nowy rozdział swojej działalności. Ten model odpowiada na rosnące potrzeby żeglarzy motorowodnych poszukujących jachtów o dużej powierzchni mieszkalnej i jednoczesnych znakomitych własnościach nautycznych.

Projekt Lagoon 630 MY oparty jest na kadłubie katamaranu żaglowego Lagoon 620, najlepiej sprzedającego się jachtu w swojej klasie – żeglarze doceniają go za bardzo dobre osiągi podczas żeglugi niezależnie od akwenu. Kształt kadłuba poniżej linii zanurzenia został zmodyfikowany w sposób umożliwiający prowadzenie łodzi z prędkością nawet 16 węzłów. Duże zbiorniki paliwa (3000 l) pozwalają, przy ekonomicznej prędkości 12 węzłów, pokonać bardzo duże dystanse.

Na katamaranie Lagoon 630 MY, w porównaniu z jego żaglowym odpowiednikiem, mamy do czynienia z całkiem nowym projektem flybridga, na którym znajduje się duże, wygodne miejsce sternika, stół, bar, wspaniały pokład słoneczny oraz bimini. Opcjonalnie w tym miejscu można również zaprojektować jacuzzi.

Rozległy salon z panoramicznymi oknami ciągnącymi się wzdłuż wszystkich ścian zapewnia obłędne widoki podczas rejsu lub postoju w porcie. W każdej chwili można skorzystać z zamontowanych w oknach jasnych żaluzji, by schronić się przed słońcem i wypoczywać w zacienionym salonie. Znalazły się tu duże, bardzo komfortowe kanapy i stół jadalniany. Po rozsunięciu przeszklonych drzwi pomiędzy kokpitem a salonem, otrzymujemy ogromnych rozmiarów apartament, z niepowtarzalnym widokiem na morze.

Katamaran Lagoon 630 MY można skonfigurować jako jacht 2, 3, 4, 5 lub 6 kabinowy.

Video

Dane
Lagoon 630 MY

Długość
19,50 m
Szerokość
10 m
Zanurzenie
1,2 m
Pojemność zbiornika paliwa
3000 l
Pojemność zbiornika na wodę
960 l

Dane
Lagoon 630 MY

Długość
19,50 m
Szerokość
10 m
Zanurzenie
1,2 m
Pojemność zbiornika paliwa
3000 l
Pojemność zbiornika na wodę
960 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht