Lagoon 620

Opis

Katamaran Lagoon 620 to jednostka stworzona do żeglowania na długich trasach oraz luksusowa rezydencja w jednym. Ten wyjątkowy jacht, nawet w trakcie rejsu dookoła świata, może być bez problemu prowadzony jedynie przez dwuosobowa załogę.

Jacht został zaprojektowany przez prestiżowe studio architektoniczne Van Peteghem Lauriot Prévost w ścisłej współpracy z działem R&D stoczni Lagoon, dzięki czemu powstał jacht odpowiadający wymaganiom współczesnego świata żeglarskiego: wytrzymały, bardzo komfortowy i idealny do długich, prywatnych rejsów, a także do pracy w czarterze.

Katamaran Lagoon 620 dostępny jest w wersji z 3, 4 i 5 kabinami. W wersji trzykabinowej zaprojektowano dwa duże apartamenty dla właścicieli i gości – można do nich wejść zarówno od strony salonu, jak i od strony kokpitu. Oprócz dużego, swobodnie stojącego łóżka w tych bardzo ekskluzywnych pomieszczeniach zaprojektowano także duże, wygodne łazienki z oddzielnymi kabinami prysznicowymi.

Rozległy salon z panoramicznymi oknami ciągnącymi się wzdłuż wszystkich ścian zapewnia obłędne widoki podczas rejsu lub postoju w porcie. W każdej chwili można skorzystać z zamontowanych w oknach jasnych żaluzji, by schronić się przed słońcem i wypoczywać w zacienionym salonie. Znalazły się tu duże, bardzo komfortowe kanapy i stół jadalniany. Po rozsunięciu przeszklonych drzwi pomiędzy kokpitem a salonem, otrzymujemy ogromnych rozmiarów apartament, z niepowtarzalnym widokiem na morze. W kokpicie znajduje się bardzo wygodna kanapa rufowa oraz duży stół, przy którym z łatwością może usiąść dwanaście osób.

 

Dostępny w wersjach z 3, 4 i 5 kabinami.

Prezentacja 360

Video

Dane
Lagoon 620

Długość
18,9 m
Szerokość
10 m
Zanurzenie
1,55 m
Masa całkowita
32240 kg
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 650 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 240 l

Dane
Lagoon 620

Długość
18,9 m
Szerokość
10 m
Zanurzenie
1,55 m
Masa całkowita
32240 kg
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 650 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 240 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht