Lagoon 52F

Opis

Lagoon 52F to najnowsza konstrukcja stoczni Lagoon, która miała premierę w 2013 r. Już pierwsze spojrzenie na ten model katamaranu wystarczy, aby dostrzec zupełnie nową, dynamiczną linię jachtu podkreśloną przypominającymi diament, ostro ściętymi pionowymi  dziobami oraz rewolucyjnym układem takielunku.

Lagoon 52F jest owocem wieloletniej współpracy działu projektowego Lagoon z niezwykle doświadczonym biurem projektowym Van Peteghem-Lauriot Prevost (VPLP), które współtworzyło najwspanialsze wielokadłubowce, w tym prawdziwe maszyny regatowe biorące udział w wielu wokółziemskich regatach oraz z włoskim biurem Nauta Design odpowiedzialnym za wnętrze jachtu.

Konstruktorom udało się połączyć nowe, często rewolucyjne pomysły dotyczące nowoczesnej sylwetki jachtu i kształtu kadłuba, nietypowy jak na jachty turystyczne układ takielunku (znacznie poprawiający osiągi), z charakterystyczną dla Lagoon elegancją, komfortem i łatwością obsługi.

Powiew świeżości i nowego spojrzenia na rozplanowanie przestrzeni można również znaleźć w niezwykle jasnym, spójnie zaprojektowanym i wygodnym wnętrzu. Każde z pomieszczeń stanowi swoistą strefę komfortu, wszędzie na pokładzie Lagoon 52F można doskonale wypocząć, czy to na górnym pokładzie, w przestronnym kokpicie, na dziobowej kanapie, czy w dużym salonie. Właściciele oraz goście mają do dyspozycji eleganckie sypialnie oraz łazienki z osobnymi kabinami prysznicowymi.

Prezentacja 360

Video

Dane
Lagoon 52F

Długość
15,84 m
Szerokość
8,6 m
Zanurzenie
1,5 m
Masa całkowita
26033 kg
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 496 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 240 l

Dane
Lagoon 52F

Długość
15,84 m
Szerokość
8,6 m
Zanurzenie
1,5 m
Masa całkowita
26033 kg
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 496 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 240 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht