Lagoon 50

 

Opis

Najnowszy model katamaranu Lagoon 50 uwodzi przepiękną, nowoczesną linią kadłuba i panoramicznymi oknami w salonie, które doskonale doświetlają wnętrze i gwarantują gościom niezapomniane widoki.

Budzący wielkie zainteresowanie projekt jest połączeniem najlepszych cech dwóch poprzednich modeli: Lagoon 450 oraz Lagoon 520. Ta jednostka dostępna jest w wersji 3, 4 a nawet 6-cio kabinowej.

Na górnym pokładzie, do którego prowadzą dwa wejścia, znajduje się druga sterówka zapewniająca doskonałą widoczność oraz spora przestrzeń do wypoczynku ze schowkiem, do którego można spakować wszystkie materace.

Duży otwarty kokpit, z kanapami i stołem to doskonałe miejsce do wakacyjnych spotkań całej rodziny przy wspólnym posiłku a także dobre miejsce do relaksu z książką i kieliszkiem dobrego wina. Przestronny, dwupoziomowy salon pozwala na wydzielenie dwóch przestrzeni – loungowej oraz jadalnianej, przy zachowaniu poczucia otwartego layoutu.

Możliwości indywidualnego dopasowania jachtu poprzez wybór liczby kabin pozwala na stworzenie jachtu idealnego do prywatnych rejsów z rodziną lub na posiadanie wspaniałego jachtu do celów czarterowych.

Prezentacja 360

Video

Dane
Lagoon 50

Długość
14,76
Szerokość
8,1 m
Zanurzenie
1,4 m
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 520 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 240 l

Dane
Lagoon 50

Długość
14,76
Szerokość
8,1 m
Zanurzenie
1,4 m
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 520 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 240 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht