Lagoon 450S

Opis

Lagoon 450S to przepiękny, luksusowy katamaran, który gwarantuje maksymalne zadowolenie z żeglugi na każdym akwenie. W tym modelu projektanci zaproponowali komfortowe, dwuosobowe miejsce dla skippera z panelem sterowniczym (doskonała widoczność podczas żeglugi).

Lagoon 450S charakteryzuje się świetnie rozplanowanym layoutem, w którym mamy bardzo dużo miejsca do relaksu i wypoczynku zarówno podczas postoju, jak i podczas dłuższych rejsów (kokpit dziobowy z kanapą, wygodne miejsca do opalania nad nadbudówką oraz przestronny kokpit rufowy).

Wnętrze jachtu przypomina luksusowy apartament na wodzie. Rozsuwane drzwi między kokpitem a salonem pozawalają uzyskać  dużą przestrzeń do codziennego użytku: świetnie wyposażona kuchnia z zabudową w kształcie litery „U”, doskonale oświetlony salon, wygodna kanapa, stół jadalniany.

W kabinie armatorskiej znajduje się duże, dwuosobowe łóżko ze swobodnym dostępem z trzech stron, biurko, kanapa, szafa oraz wewnętrzna łazienka z prysznicem. Kabiny dla gości oferują także dwuosobowe łóżka, liczne schowki i prywatne łazienki.

Prezentacja 360

" frameborder="0" allowfullscreen="">

Video

Dane
Lagoon 450S

Długość
13,96 m
Szerokość
7,87 m
Zanurzenie
1,3 m
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 520 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 175 l

Dane
Lagoon 450S

Długość
13,96 m
Szerokość
7,87 m
Zanurzenie
1,3 m
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 520 l
Pojemność zbiornika na wodę
2 x 175 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht