Lagoon 42

Opis

Światowa premiera najnowszej konstrukcji ze stoczni Lagoon odbyła się podczas targów BOOT w Dusseldorfie – katamaran Lagoon 42 zachwycił zwiedzających targi do tego stopnia, że stoisko Lagoon było jednym z najbardziej zatłoczonych.

Najnowszy katamaran żaglowy – Lagoon 42 – zachwyca pod każdym względem. Może poszczycić się piękną sylwetką i nienaganną linią kadłuba. Mamy do czynienia z konstrukcją, która zachowuje idealne proporcje pomiędzy komfortem rodzinnych rejsów, a właściwościami nautycznymi, o które zadbało jedno z najlepszych biur projektowych – VPLP.

Przesunięcie masztu bliżej rufy sprawiło, że obsługa jachtu jest bardzo wygodna, co dodatkowo ułatwia korzystanie z dużych i łatwych żagli przednich. Layout kokpitu oferuje armatorowi i jego gościom tyle miejsca, co na znacznie większych jednostkach, a szerokie platformy rufowe sprawiają, że postój na urokliwych kotwicowiskach i kąpiele w ciepłym morzu to prawdziwa przyjemność.

Wnętrze jachtu jest idealnie doświetlone za sprawą dużych, panoramicznych okien, kte gwarantują także doskonałą widoczność podczas żeglugi. Lagoon 42 może jest dostępny w wersji 3 i 4 kabinowej. W każdym wariancie projektanci przewidzieli duże, wygodne kabiny z łazienkami (pokoje rufowe oraz armatorska mają osobną kabinę prysznicową). We wszystkich pomieszczeniach znajdują się duże okna, dzięki którym można do woli rozkoszować się pięknymi widokami podczas żeglugi i postojów.

Prezentacja 360

Video

Dane
Lagoon 42

Długość
12,8 m
Szerokość
7,7 m
Zanurzenie
1,25 m
Masa całkowita
12 000 kg
Pojemność zbiornika paliwa
300 l
Pojemność zbiornika na wodę
300 l

Dane
Lagoon 42

Długość
12,8 m
Szerokość
7,7 m
Zanurzenie
1,25 m
Masa całkowita
12 000 kg
Pojemność zbiornika paliwa
300 l
Pojemność zbiornika na wodę
300 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht