Cranchi T55

Opis

Znakomity jacht motorowy typu sportcruiser – model Cranchi T55 jest następcą bestsellerowego modelu Zaffiro 34. Jednostka oferuje maksimum komfortu oraz przestrzeni zarówno na zewnątrz, jak i w środku – w salonie oraz w kabinach. Duży salon z dwoma kanapami znajduje się tuż przy wejściu z kokpitu – a dodatkowe boczne drzwi doświetlają przestrzeń oraz ułatwiają komunikację. Szczególnie warto zwrócić uwagę na część kuchenną znajdującą się z przodu, przy stanowisku sterowniczym. Liczne, dobrze rozplanowane szafki i schowki pozwalają na zachowanie porządku podczas rejsu i oraz na bezproblemowe przechowywanie produktów.

Trzy wygodne dwuosobowe kabiny zachwycają przestrzenią oraz ergonomicznym rozplanowaniem. W kabinie rufowej i dziobowej prócz dużych łózek dostępnych z 3 stron znajdują się również wygodne kanapy wypoczynkowe. Łącznie na jachcie może spać 6 osób.

Kokpit, górny pokład oraz pokład dziobowy zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie podróżowania oraz relaksie na świeżym powietrzu (duże materace wypoczynkowe, kanapy oraz wygodne stoły).

Dane
Cranchi T55

Długość
17 m
Szerokość
4,95 m
Zanurzenie
1,06
Pojemność zbiornika paliwa
2800 l
Pojemność zbiornika na wodę
810 l

Dane
Cranchi T55

Długość
17 m
Szerokość
4,95 m
Zanurzenie
1,06
Pojemność zbiornika paliwa
2800 l
Pojemność zbiornika na wodę
810 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht