Cranchi T53

Opis

Pierwszym słowem, które przychodzi do głowy, oglądając jacht Cranchi T53 jest przestrzeń. Ten jacht – typu trawler – oferuje gościom poczucie komfortu i przestrzeni spotykane ja znacznie większych jednostkach. Główny pokład został podzielony na dwie strefy – bliżej kokpitu znajduje się duża kuchnia z wieloma szafkami i schowkami oraz część wypoczynkowa z kanapą w kształcie litery „L”. Nieco niżej, tuż przy wygodnej sterówce, znajduje się jadalnia z dużym stołem i kanapą w kształcie litery „U”. Duże okna w obu strefach nie tylko ułatwiają żeglugę i doświetlają wnętrze, lecz również dostarczają znakomitych widoków.

Dolny pokład to trzy dwuosobowe kabiny – w zależności od wybranej opcji, środkową kabinę można zmienić na część biurową, strefę relaksacyjną z kanapą lub kabinę z garderobą. W części dziobowej zaplanowano miejsce dla załogi. Kabina armatorska znajdująca się w części rufowej to duże łóżko ze swobodnym dostępem z trzech stron, prywatna łazienka z oddzielną kabiną prysznicową oraz garderoba.

Na zewnątrz jachtu mamy do dyspozycji dużych rozmiarów kokpit i z wygodną kanapą i stołem, oraz szeroką platformę kąpielową – na dziobie znajduje się duża część wypoczynkowa z materacami oraz kanapa ze stolikiem. Bardzo ciekawie wygląda także górny pokład z podwójnym miejscem sterowniczym oraz bardzo dużymi materacami do opalania