Cranchi Settantotto NOWOŚĆ

Opis

Superjacht Settantotto to najnowszy model ze stoczni Cranchi, znanej przede wszystkim z umiejętnego łączenia tradycji i nowoczesności. Tym razem projektanci włoskiej stoczni stworzyli wyjątkowy, luksusowy jacht o długości 78 stóp (stąd nazwa modelu Settantotto).

Ta przepiękna i elegancka jednostka mierzy niemal 25 m długości i prawie 6 m szerokości, a na jej pokładzie znajdują się 4 przestronne kabiny z łazienkami oraz oddzielny pokój z łazienką dla załogi.

Za design jachtu odpowiada Christian Grande, dzięki któremu Settantotto jest jednocześnie i nowoczesny, i pełen klasyki znanej z najpiękniejszych jachtów motorowych, stylistyka wnętrz jest ponadczasowa, a dominuje minimalizm i dbałość o szczegół.

Na dolnym pokładzie mogą znajdować się maksymalnie 4 eleganckie kabiny dla gości: 3 duże sypialnie dwuosobowe oraz jedna z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wszystkie łóżka są ustawione wzdłuż linii kadłuba, by zapewnić maksymalną wygodę podczas wypoczynku.

Kabina armatorska to luksusowy apartament z oddzielną garderobą, miejscem do pracy i toaletką. W łazience znajduje się oddzielna, duża kabina prysznicowa. Również dziobowa kabina, nazwana kabiną VIP, oferuje gościom luksusowy wypoczynek podczas wakacji na wodzie.

W części rufowej znajduje się oddzielna, wygodna kabina dla załogi z dwoma miejscami do spania i łazienką. Tutaj znajduje się także pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką.

Layout wnętrza pokładu to ogromna, otwarta przestrzeń, w której umiejętnie zaprojektowano część wypoczynkową z salonem, jadalnię, kuchnię oraz miejsce sterownicze i dodatkową przestrzenią wypoczynkową w części dziobowej (kanapa i stolik kawowy).  W kokpicie znajduje się duża kanapa i stół z fotelami, a platforma rufowa z garażem na ponton i skuter wodny może stać się kolejnym miejscem do relaksu na wodzie, równie wygodnym co pokład dziobowy z dużymi materacami do opalania oraz stołem i kanapą. Dużą, otwartą przestrzeń górnego pokładu podzielono na dwie strefy – w części rufowej znajdują się wygodne szezlongi do opalania a przy miejscu sterowniczmym jest duża kanapa ze stołem oraz wygodne siedziska.

Dane
Cranchi Settantotto NOWOŚĆ

Długość
24,84 m
Szerokość
5,68 m

Dane
Cranchi Settantotto NOWOŚĆ

Długość
24,84 m
Szerokość
5,68 m

Podziel sięZapytaj o ten jacht