Cranchi E52 F Evoluzione

Opis

Jacht motorowy Cranchi 52F Evoluzione to idealna jednostka dla osób szukających dużego, wygodnego jachtu o dobrych właściwościach nautycznych. W tym modelu włoscy projektanci dodali kilka rozwiązań wpływających na komfort żeglugi, dbając w równiej mierze o estetykę, jak i funkcjonalność.

Kokpit niemal w całości jest zacieniony i osłonięty przez flybridge, z wyjątkiem rufowego materaca słonecznego umieszczonego tuż nad całkiem sporą kabiną przeznaczoną dla załogi. Półpokłady wygodnie prowadzą na pokład dziobowy, gdzie znajduje się duży materac do opalania oraz kanapa. Na górnym pokładzie (flybridge) prócz stanowiska sterowniczego, jest część kuchenna oraz kanapa z rozkładanym stołem i część do opalania – całość można osłonić przed słońcem za pomocą rozkładanego bimini.

Wnętrze Cranchi E52 Evoluzione składa się z dużego, bardzo dobrze doświetlonego salonu – który niemal w całości można otworzyć, uzyskując jeszcze większą wolną przestrzeń. Wygodnym korytarzem można przejść pod pokład, gdzie w części rufowej znajduje się duża kabina armatorska z prywatną łazienką – dobrze doświetlona, wyposażona w liczne szafy i schowki z pewnością doskonale sprawdzi się podczas dłuższych rejsów. Dodatkowe dwie kabiny dwuosobowe również oferują dużo miejsca i wygodę podczas podróży.