CNB 66

Opis

Przepiękny jednokadłubowy jacht cenionej francuskiej stoczni CNB został zaprojektowany przez uznanego w swej branży architekta Philipa Brianda, którego celem było stworzenie dużego, rodzinnego jachtu. Celem konstruktorów było zaprojektowanie dużej jednostki, która z jednej strony zapewni maksimum komfortu i przestrzeni, a z drugiej strony nie będzie wymagała zatrudniania profesjonalnej załogi.

W efekcie powstał piękny jacht, o ponadczasowej linii kadłuba. Wewnątrz znajdują się cztery wygodne kabiny z własnymi łazienkami (w kabinie armatorskiej znajduje się także przyjemne miejsce do pracy z wygodnym biurkiem). Duży salon z leżanką to idealne miejsce do wspólnych kolacji czy wieczornego relaksu z książką w ręku.

Duża, doskonale wyposażona kuchnia doskonale sprawdzi się podczas dłuższych rejsów, a przygotowywanie w niej posiłków dla całej załogi, to prawdziwa przyjemność.

Na zewnątrz mamy do dyspozycji szeroki kokpit z dużym stołem jadalnianym oraz wygodnymi kanapami, a pokład pokryty tikiem nadaje jednostce prawdziwego, żeglarskiego charakteru.

Dane
CNB 66

Długość
20,61 m
Szerokość
5,51 m
Zanurzenie
2,95 m
Pojemność zbiornika paliwa
1300 l
Pojemność zbiornika na wodę
1000 l

Dane
CNB 66

Długość
20,61 m
Szerokość
5,51 m
Zanurzenie
2,95 m
Pojemność zbiornika paliwa
1300 l
Pojemność zbiornika na wodę
1000 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht