Bordeaux 60

Opis

Bordeaux 60 to prawdziwie luksusowy przedstawiciel marki CNB, należącej do najsilniejszej na świecie grupy stoczniowej Bénéteau. Konstrukcja tego jachtu w każdym detalu odpowiada nawet najbardziej wymagającym żeglarzom – łódź jest pełna wytwornej elegancji, stylowa i komfortowa, a jednocześnie – dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu – łatwa w prowadzeniu.

Bordeaux 60 został zaprojektowany przez jednego z najsłynniejszych projektantów jachtowych na świecie – Philippe Brianda, zaś aranżacją wnętrza zajęli się specjaliści z prestiżowej firmy Couedel Hugon Design. Jak na ekskluzywny jacht przystało, o ostatecznym projekcie wnętrza Bordeaux 60 zawsze współdecyduje klient – projekt opiera się na czterech podstawowych aranżacjach, które można w dużym stopniu modyfikować. W każdej opcji wykorzystuje się najwyższej jakości materiały, a wśród dostępnego wyposażenia znajduje się nawet jacuzzi.

Ogromny salon jest doskonale doświetlony za sprawą licznych okien w burtach i suficie, znalazło się w nim miejsce na dużą, wygodną sofę ze stolikiem kawowym, stół jadalniany i kuchnię, która jest dyskretnie oddzielona od pozostałej części tego apartamentu na wodzie. Kabina armatorska, umieszczona w części dziobowej, to w rzeczywistości bardzo przestronna sypialnia, w której znajduje się podwójne łóżko ze swobodnym dostępem z trzech stron, stylowa toaletka, a nawet własna garderoba. Właściciele mają również do dyspozycji prywatną łazienkę  z osobną, przeszkloną kabiną prysznicową.

W forepeaku zaplanowano miejsce dla skippera z indywidualnym wejściem, tutaj można także umieścić pralkę, która będzie szczególnie przydatna w przypadku dłuższych wakacji pod żaglami.

Wewnątrz jachtu znajdują się też, doskonale wkomponowane w layout jednsotki, handrelingi, które wpływają na bezpieczeństwo podczas żeglugi. 

W zależności od życzenia właściciela Bordeaux 60 może być wyposażony w takielunek typu slup lub kuter. Ponadto, na życzenie kil jachtu, może być teleskopowo podnoszony (skracany), dzięki czemu można żeglować i cumować na płytszych wodach. Mimo dużych rozmiarów, ten niemal dwudziestometrowy jacht z łatwością mogą prowadzić dwie osoby: wszystkie liny sprowadzono do kokpitu, a fok może być samohalsujący.

Dane
Bordeaux 60

Długość
18,6 m
Szerokość
5,18 m
Zanurzenie
2,95 m (w wersji z teleskopowym kilem 2,10 m)
Pojemność zbiornika paliwa
930 l
Pojemność zbiornika na wodę
1000 l

Dane
Bordeaux 60

Długość
18,6 m
Szerokość
5,18 m
Zanurzenie
2,95 m (w wersji z teleskopowym kilem 2,10 m)
Pojemność zbiornika paliwa
930 l
Pojemność zbiornika na wodę
1000 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht