Skip to main content

W dniach 6-11.09.2022 wody Lazurowego Wybrzeża ponownie rozbłysną blaskiem wytworności i elegancji. Prestiżowy  Cannes Yachting Festival, który odbędzie się w pięknym mieście to największa tego typu impreza w Europie.

W tym roku zaprezentuje się 575 wystawców, wystawionych zostanie blisko 620 jednostek oraz 141 światowych premier.

Dobre Jachty będą miały przyjemność zaprezentować Państwu jachty żaglowe X-Yachts, jachty motorowe Azimut Yachts oraz Leopard Catamarans.

W trosce o jak najlepsze wykorzystanie czasu na Yachting Festiwal zachęcamy do spotkania z przedstawicielami Dobrych Jachtów. Zapewniamy możliwości wejścia na pokład i zapoznanie się z interesującymi Państwa jednostkami. Będziemy do dyspozycji przez wszystkie dni wydarzenia. Spotkanie  z profesjonalnym zespołem Dobrych Jachtów gwarantuje trafny wybór wymarzonego jachtu, spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania.

Zarezerwuj Spotkanie

X-yachts

Stocznia X-Yachts powstała z myślą o tworzeniu jednostek, które obok wyjątkowych cech funkcjonalnych i ergonomicznych wnoszą przełomowy wkład w myśl technologiczną oraz w jakość produktów oferowanych przez branżę jachtingową.

Producent gwarantuje właścicielom jednostek komfortowe użytkowanie przy najwyższym poziomie prestiżu wynikającego z ich posiadania. X-yachts posiada trzy unikalne kolekcje jachtów: X-crusing, X-performance, X-range. Każda z linii gwarantuje użytkownikom wysoką jakość podróżowania w bardzo komfortowych i bezpiecznych warunkach. Skandynawska stocznia oferuje żeglarzom najwyższy poziom techniczny jednocześnie kładąc nacisk na innowacyjne rozwiązania, bezbłędną jakość materiałów w połączeniu z wygodą podróżowania jachtami w kategorii A.

X-yachts zaprezentuje Państwu podczas Cannes Yachting Festival

Leopard Catamarans

Leopard Catamarans  to producent wyjątkowych dwukadłubowców ze stoczni Robertson and Caine z Południowej Afryki. Od 1994 r. Leopard Catamarans wyróżnia się najlepszymi w swoim segmencie parametrami nautycznymi i wytrzymałością, które są szczególnie istotne w przypadku pracy czarterowej do jakiej ich katamarany są wprost stworzone. Leopard Catamarans bardzo często wybierane są przez klientów, na wyprawy po najdalszych zakątkach świata.

Leopard Catamarns zaprezentuje Państwu podczas Cannes Yachting Festival:

Azimut Yachts

Azimut Yachts jest liderem w projektowaniu i budowie luksusowych jachtów motorowych. Design jachtów Azimut kształtuje włoską esencję marki. Każdy model z gamy Azimut odzwierciedla dbałość o szczegóły i doskonałość stylu. Technologie na jednostkach Azimut są zawsze projektowane w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i komfortu właścicielom. Od 15 lat Azimut Yachts jest najczęściej wybieraną stocznią przez klientów na całym świecie do budowy wymarzonej jednostki.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu zarezerwowania terminu spotkania