Skip to main content

Virtue V10

V10 to zaawansowany technologicznie jacht dla świadomych ludzi, oczekujących najnowocześniejszych dostępnych na rynku rozwiązań, ale troszczących się o jutro. V10 łączy ekscytujący sportowy charakter z wygodą bogatego wyposażenia standardowego, inspirowanego skandynawską szkołą projektowania, wyposażony w bardzo ergonomiczny kadłub w technologii PeteStep.

virtuelogo

Virtue V10

logo

Cranchi T36

Cranchi T36

Crossover T36 łączy w sobie funkcjonalność trawlera z przygodą jachtu turystycznego. Łódź, która łączy w sobie dynamiczne wrażenia żeglarskie z niesamowitym komfortem wnętrza. Twardy dach i obszerna, osłonięta przestrzeń na pokładzie głównym gwarantują komfort przez cały czas. Kwadratowy pokład ma pełną szklaną osłonę, która zapewnia komfort i ochronę bez blokowania naturalnego światła i widoczności. Szklane drzwi przesuwne zamykają tę przestrzeń, sprawiając, że pobyt na pokładzie będzie przyjemny niezależnie od szerokości geograficznej, podczas najgorętszych okresów w ciągu dnia (dzięki systemowi klimatyzacji) lub najzimniejszych miesięcy.

Invictus 240 FX

Seria FX wita nowego bohatera, z napędem zaburtowym i kadłubem o wysokich osiągach, odpowiednim dla wszystkich typów mórz. Łódź dorównująca większym pod względem detali, wyposażenia i jakości materiałów. Dyskretny rozmiar nie umniejsza wdzięku linii, bogactwa materiałów ani układu gospodarzy na pokładzie: zarówno w konfiguracji „rekreacyjnej”, jak i w konfiguracji „wędkarskiej”.

logo white

Invictus 240 FX

logo-belassi-white

2 x Belassi Burrasca

2 x Belassi Burrasca

Marine Hypercraft rodzi się jako siła natury.

Jego elementy: woda, powietrze i ogień. Burrascawłoskie słowo oznaczające burzę — igra z falami i poskramia niezłomnych. Ikoniczny styl i design, Burrasca jest wynikiem intensywnego procesu badawczego, a także skrupulatnej dbałości o szczegóły. Maksymalna wydajność dla czystej ekscytacji. Potrzeba kreatywności, pasji i wytrzymałości, aby złożyć razem ponad 2000 części, które składają się na piękno Burrasca. Testowane przez setki godzin po złożeniu przez wykwalifikowane ręce z najnowocześniejszą technologią i wiedzą.

Dobre Jachty - Wyłączny Przedstawiciel Luksusowych Marek Jachtów

Zamieniamy marzenia pragnienia westchnienia na wspomnienia.

Jesteś zainteresowany zakupem? Pomagamy w całym procesie: