Skip to main content
logo

Cranchi T36

Crossover T36 łączy w sobie funkcjonalność trawlera z przygodą jachtu turystycznego. Łódź, która łączy w sobie dynamiczne wrażenia żeglarskie z niesamowitym komfortem wnętrza.

Na pokładzie twardy dach i obszerna, osłonięta przestrzeń na pokładzie głównym gwarantują komfort przez cały czas. Kwadratowy pokład ma pełną szklaną osłonę, która zapewnia komfort i ochronę bez blokowania naturalnego światła i widoczności. Szklane drzwi przesuwne zamykają tę przestrzeń, sprawiając, że pobyt na pokładzie będzie przyjemny niezależnie od szerokości geograficznej, podczas najgorętszych okresów w ciągu dnia (dzięki systemowi klimatyzacji) lub najzimniejszych miesięcy.

Naturalną wentylację i dobrą cyrkulację powietrza zapewniają dwa świetliki na twardym dachu skierowane na dziób: więc gdy jest gorąco, wystarczy otworzyć świetlik, aby zaczerpnąć świeżego powietrza.

Nawet przy zamkniętych drzwiach nadal czujesz się jak na świeżym powietrzu. Kokpit, zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny, jest rozmieszczony na jednym piętrze, bez schodów: T36 Crossover zapewnia natychmiastowy, łatwy i bezpośredni dostęp do morza.

Zewnętrzny projekt preferuje zwisające liny, zarówno na dziobie, jak i na rufie, w celu wzmocnienia przestrzeni mieszkalnej i stworzenia bardziej dynamicznego i mocnego profilu. W kokpicie znajduje się wygodna część wypoczynkowa oraz mobilna kuchnia z grillem i zlewem. Duża plaża jest łatwo dostępna. Podejście w stronę dziobu po chodniku biegnącym przez cały obwód jest proste i bezpieczne. Główny pokład słoneczny znajduje się na dziobie.

Twardy dach jest niezwykle wszechstronny i może być wyposażony w zaciski, które mieszczą dwa rowery, wiosło lub kajak.

Osłonięta część kokpitu zabudowa, a także stacja nawigacyjna, część wypoczynkowa z rozkładaną sofą i kuchnia.

Pod pokładem znajdują się przestronne sypialnie, zaskakujące rozwiązaniami jak na jacht tej wielkości. Crossover T36 oferuje różne konfiguracje: dwie kabiny i dwie łazienki lub trzy kabiny i jedna łazienka. Dzięki temu właściciel może wybrać odpowiedni układ w zależności od swoich potrzeb, bez konieczności rezygnowania z komfortu, gościnności i prywatności.

Specyfikacja

icon-total-length-gold
Długość całkowita:
11,85 m
icon-hull-length-gold
Długość kadłuba:
9,96 m
icon-width-gold
Szerokość:
3,53 m
icon-dipping-gold
Zanurzenie:
1,0 m
icon-gas-tank-gold
Zbiornik paliwa:
600 l
icon-water-gold
Zbiornik wody:
190 l
icon-berth-gold
Kabiny:
3
icon-bathroom-gold
Łazienki:
1
icon-speed-gold
Maksymalna prędkość:
36 węzłów
icon-calendar-gold
Projekt:
2019
icon-designer-gold
Projektanci:
Christian Grande
icon-engine-gold
Silniki (opcje):

  • 2 x Volvo Penta D6-300 zaburtowy 300 km

Szczegóły jednostki pokazane na tej stronie, takie jak specyfikacje statku i obrazy, mają służyć jako przewodnik, aby dać rzetelny opis statku i mają być poprawne. Jednak nie można zagwarantować dokładności z powodu ludzkich błędów lub nieaktualnych informacji. W związku z tym nie można wywodzić żadnych praw, a spółka Dobre Jachty nie może ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości w wyżej wymienionych szczegółach jednostki.

Profil / Rzuty

Cranchi XT 36 Profilo 1

Wygląd

Wnętrze

Jesteś zainteresowany zakupem? Pomagamy w całym procesie: