02.03.2016

Targi Wiatr i Woda w Warszawie

wiatr i woda logoSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (19B, Hala B) podczas Targów Wiatr i Woda, które odbędą się w Warszawie w dniach 10 – 13 marca.

W tym roku będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa na pokład jachtu Merry Fisher 795 – najnowszej produkcji ze stoczni Jeanneau. To idealna łódź na rodzinne rejsy po wodach śródlądowych oraz wzdłuż morskich wybrzeży.

Najnowszy model jachtu z serii cenionych i lubianych na całym świecie jachtów motorowych Merry Fisher to jednostka, w której znalazły się wszystkie najlepsze rozwiązania sprawdzone już u poprzedników. Merry Fisher 795 to idealny jacht  na rodzinne wypady na wodę – łódź doskonale zachowuje się nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych, a jej wnętrze z przemyślnymi rozwiązaniami i dużymi oknami sprawiły,  że Merry Fisher 795 szybko podbił serca miłośników jachtów motorowych na całym świecie.

WYJĄTKOWE OFERTY CENOWE
Podczas trwania targów obowiązywać będą specjalne ceny i warunki zakupu, w szczególności na jachty z linii Merry Fisher, które są dostępne jeszcze przed wakacjami!

Spotkanie na targach Wiatr i Woda to również świetny moment do zapoznania się z naszym autorskim produktem Yachtvestment™ stworzonym z myślą o osobach, które zakup katamaranu traktują jako inwestycję przynoszącą wymierne korzyści.

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego umówienia spotkania z nami:

Stoisko 19B, hala B

Targi Wiatr i Woda
Centrum Wystawiennicze
ul. Marsa 56 C
Warszawa

Godziny otwarcia Targów:
10 marca (czwartek) w godz.: 11:00 – 17:00
11, 12 marca (piątek, sobota) w godz.: 10:00 – 18:00
13 marca (niedziela) w godz.: 10:00 – 16:00