22.11.2019

BOB 2019 dla Jeanneau Merry Fisher 605 Marlin

21 listopada 2019 r. podczas trwających w Berlinie targów Boat and Fun odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników w konkursie Best of Boats 2019.Z dumą informujemy, że jacht Jeanneau Merry Fisher 605 Marlin otrzymał główną nagrodę w kategorii „Best for Fishing”! Jury doceniło bardzo dobre właściwości nautyczne tej kompaktowej łodzi motorowej a także wygodę podróżowania (nie tylko podczas wypraw wędkarskich). Wędkowanie i spędzanie czasu na wodzie, nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych, to na pokładzie Merry Fisher 650 Marlin czysta przyjemność. Projekt łodzi pozwala na bezpieczne i wygodne manewrowanie nawet podczas samotnych rejsów.

Merry Fisher 605 Marlin bardzo dobrze sprawdzi się podczas zarówno podczas rejsów na śródlądziu, jak i na przykład na Zatoce Gdańskiej – dzięki jego gabarytom można go łatwo przetransportować w dowolne miejsce.

BOB Award (Best of Boats) to nagroda przyznawana najlepszym jachtom motorowym, które wyróżnia przede wszystkim komfort użytkowania. W jury konkursu zasiadają doświadczeni dziennikarze żeglarscy z wielu krajów, dla których szczególnie istotna jest jakość użytkowania jachtu – podczas oceny poszczególnych jednostek zwracają oni uwagę nie tylko na parametry techniczne łodzi, ale na jej praktyczne użytkowanie i wygodę armatora.