Sun Odyssey 519

Opis

Sun Odyssey 519 to kwintesencja luksusu na wodzie, wszystko na jachcie podporządkowane jest dwóm równie ważnym kwestiom: komfortowi oraz osiągom nautycznym. To duży, pełnomorski jacht, na którym w luksusowych warunkach można spędzić rodzinne wakacje na wodzie lub który z powodzeniem będzie pracować dla właścicieli w czarterach na dowolnym akwenie, na przykład na Morzu Śródziemnym lub na Karaibach.

Sun Odyssey 519 zachwyca żeglarzy dostojną linią kadłuba i ogromem przestrzeni zarówno na pokładzie, jak i wewnątrz jachtu, gdzie – w zależności od opcji – znajdują się trzy lub cztery kabiny, wszystkie z dużymi, wygodnymi łazienkami z oddzielnym prysznicem. W opcji trzykabinowej cały dziób zajmuje kabina armatorska z podwójnym łóżkiem, licznymi szafami i schowkami, a nawet z bardzo praktyczną toaletką.

Elegancki, duży i doskonale doświetlony salon będzie komfortowym miejscem wspólnych posiłków i wypoczynku – znajdują się tu bardzo dobrze rozplanowane schowki i szafki, a w dużej kuchni znalazło się również miejsce na lodówkę na wina.

Jeanneau Sun Odyssey 519 oferuje swoim gościom bardzo komfortową przestrzeń w kokpicie, duży pokład słoneczny na dziobie oraz rozkładaną platformę kąpielową na rufie. Wszystkie zastosowane na jachcie rozwiązania gwarantują żeglugę na najwyższym możliwym poziomie.

Dane
Sun Odyssey 519

Długość
15,38 m
Szerokość
4,69 m
Zanurzenie
2,28 m
Masa całkowita
13900 kg
Pojemność zbiornika paliwa
240 l
Pojemność zbiornika na wodę
618 l

Dane
Sun Odyssey 519

Długość
15,38 m
Szerokość
4,69 m
Zanurzenie
2,28 m
Masa całkowita
13900 kg
Pojemność zbiornika paliwa
240 l
Pojemność zbiornika na wodę
618 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht